Ďáblova alternativa

Ďáblova alternativa - Frederick Forsyth | I15cajalco.com

...ík by byl zemřel před soumrakem, nebýt bystrých očí námořníka jménem Mario, protože když ho našli, byl v bezvědomí ... Ďáblova alternativa - Frederick Forsyth | Audioknihy-online.cz ... . Úmorné slunce uškvařilo žáru vystavené, téměř nahé tělo na spáleniny druhého stupně a části těla ponořené do moře vodou rozměkly a bělaly se mezi solí vyžranými boláky jako pařáty ... Ďáblova alternativa Frederick Forsyth. Moje hodnocení Hodnotili 2 uživatelé Frederick Forsyth ; [přeložila Eva Marxová] Přidat do poličky . Všechna vydání 2010, Knižní klub ... Teorie velkého třesku - Alternativa zakončení (S06E21) (epizoda) (2013) Alternativ ... Ďáblova alternativa - Frederick Forsyth | Databáze knih ... . Všechna vydání 2010, Knižní klub ... Teorie velkého třesku - Alternativa zakončení (S06E21) (epizoda) (2013) Alternativa, La (1963) Ďáblova bažina (2008) Ďáblova bible (TV film) (2007) Ďáblova bible (TV film) (2008) Ďáblova brána (1950) Ďáblova cesta (2007) Ďáblova dcera (1976) Ďáblova duše (TV film) (2009) Ďáblova duše (1998) Ďáblova harmonika (2000 ... Ďáblova alternativa. Frederick Forsyth. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.2 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Osmdesátá léta minulého století - studená válka mezi Spojenými státy a Sovětským svazem vrcholí. Agentům CIA se podaří odhalit, že ruské zemědělství utrpělo ... Kniha: Ďáblova alternativa - Frederick Forsyth. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše pr...

INFORMACE

AUTOR
Frederick Forsyth
DIMENZE
10,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Ďáblova alternativa.pdf

POPIS

Osmdesátá léta minulého století – studená válka mezi Spojenými státy a Sovětským svazem vrcholí. Agentům CIA se podaří odhalit, že ruské zemědělství utrpělo díky svému špatnému systému hospodaření a kontroly značné škody a že zemi hrozí hladomor. Američané, každoroční dodavatelé pšenice do SSSR, se tuto zprávu snaží využít ve svůj prospěch při jednání o odzbrojení. Vše probíhá podle plánu a dohoda je téměř uzavřena. Pak se však objeví na světové scéně skupina ukrajinsko-židovských emigrantů, kteří se rozhodnou odstranit nenáviděného šéfa KGB. Během několika hodin se jim podaří rozvrátit jednání a nastolit pouze dvě alternativy – zničení západní Evropy, nebo třetí světová válka. Napjatou situaci se pokusí vyřešit Adam Murdo z britské tajné služby SIS, když přinese alternativu třetí – ďáblovu.

Chcete si přečíst knihu?Ďáblova alternativa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frederick Forsyth. Číst Ďáblova alternativa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY