Jak využít emocí pro profesní růst

Jak využít emocí pro profesní růst - Ingo Vogel | I15cajalco.com

...e Jak využít emocí pro profesní růst: ... Jak využít emocí pro profesní růst - Ingo Vogel | Kniha na ... ... . záruka: 2 roky výrobce: GRADA Publishing, a.s. způsoby dodání: osobní odběr - Parcelshop, PPL kurýr způsoby platby: dobírka, předem příkazem k úhradě Kupte nebo prodejte knihu Jak využít emocí pro profesní růst v online antikvariátu TrhKnih.cz Jak využít emocí pro profesní růst. Ingo Vogel. Změňte svůj život! Jak? Není nic jednoduššího, stačí se jen rozhodnout! Tato kniha vám zaručeně pomůže. Nezmění vás, ale ukáže vám cestu. ... Jak využít emocí pro profesní růst - Ingo Vogel | Kniha na ... ... . Nezmění vás, ale ukáže vám cestu. Nepřináší vám nové vědomosti, ale nové dovednosti - máte jedinečnou možnost zjistit, v... Jak? Není nic jednoduššího, stačí se jen rozhodnout! Tato kniha vám zaručeně pomůže. Nezmění vás, ale ukáže vám cestu. Nepřináší vám nové vědomosti, ale nové dovednosti - máte jedinečnou možnost zjistit, v čem spočívá příčina vašeho úspěchu a kvality života. ... Jak využít emocí pro profesní růst 75 ... Kniha: Jak využít emocí pro profesní růst - Ingo Vogel. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Dům knihy.cz > Knihy > Rodina, vztahy > Jak využít emocí pro profesní růst. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Jak využít emocí pro profesní růst. VOGEL Ingo. Info: Grada Publishing, 2010 (1.) - brož., 168 str. Jak využít emocí pro profesní růst. Kdo napsal knihu Jak využít emocí pro profesní růst? Autorem je Ingo Vogel. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Jak využít emocí pro profesní růst Autor: Vogel, Ingo Nakladatel: Grada EAN: 9788024727356 ISBN: 978-80-247-2735-6 Popis: 1× kniha, brožovaná, 168 stran, česky Rozměry: 14,4 × 20,7 cm Rok vydání: 20...

INFORMACE

AUTOR
Ingo Vogel
DIMENZE
5,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak využít emocí pro profesní růst.pdf

POPIS

Změňte svůj život! Jak? Není nic jednoduššího, stačí se jen rozhodnout! Tato kniha vám zaručeně pomůže. Nezmění vás, ale ukáže vám cestu. Nepřináší vám nové vědomosti, ale nové dovednosti - máte jedinečnou možnost zjistit, v čem spočívá příčina vašeho úspěchu a kvality života. Ano... jsou to emoce! To je přesně to, co řídí veškeré vaše jednání. Právě vaše emoce jsou alfou a omegou! Naučte se je aktivně ovládat, ovlivněte je. Rozvíjejte spolu s námi své nadšení, svou vášeň, přesvědčení a pozitivní přístup. Staňte se úspěšnými a sebevědomími lidmi, kteří bravurně zvládají každou vypjatou situaci.

Chcete si přečíst knihu?Jak využít emocí pro profesní růst ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ingo Vogel. Číst Jak využít emocí pro profesní růst Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY