Knih se jen tak nezbavíme

Knih se jen tak nezbavíme - Jean-Claude Carriere, | I15cajalco.com

...ta utopie 2004; Terasa 2000; Žánry autora Knih se jen tak nezbavíme Carrière, Jean-Claude (2010) , půjčeno: 1 x Citace: CARRIÈRE, Jean-Claude ... Autor - Carriere - Jean-Claude Carriere | Knihy.ABZ.cz ... . ECO, Umberto. TONNAC, Jean-Philippe de. Knih se jen tak ... Knih se jen tak nezbavíme. Umberto Eco; Jean-Claude Carriere; rok vydání - 2010. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 298 K č ... Knih se jen tak nezbavíme (česky) Knih se jen tak nezbavíme. Umberto Eco. Bežná cena 10,99 € Cena v knihkupectvích je 10,99 € U nás ušetříte 0,01 € Ušetríte: 0,01 € 10.98 € Maloobchodní ce ... Kniha: Knih se jen tak nezbavíme | Knihy.ABZ.cz ... . Umberto Eco. Bežná cena 10,99 € Cena v knihkupectvích je 10,99 € U nás ušetříte 0,01 € Ušetríte: 0,01 € 10.98 € Maloobchodní cena: 10,98 € Sleva: 0,00 € Expedice za 2 až 3 dny ... Knih se jen tak nezbavíme Jean-Claude Carriere, Umberto Eco. 298 Kč . 253 Kč ... Knih se jen tak nezbavíme Umberto Eco, Jean-Claude Carriere. Běžná cena: 298 Kč ... Knih se jen tak nezbavíme. Carriere, Jean-Claude. Vydání: Argo 2010 | Jazyk: čeština | Signatura: N 8298. Rozhovory dvou milovníků knih o minulosti, přítomnosti a budoucnosti knih, čtení, jejich proměnách v souvislosti s nástupem digitalizace a elektronických knih. Jean-Claude Carrière; Umberto Eco: Knih se jen tak nezbavíme, přel.Dagmar Slavíková, Praha: Argo, 2010, 240 stran. Chvála hlouposti; Všechny knihy, které jsme nečetli nebo Za své poznání minulosti vděčíme kreténům, hlupákům nebo odpůrcům - tak zní názvy některých kapitol publikace Knih se jen tak nezbavíme, která zaznamenává diskuzi, kterou vedl francouzský ... Objednávejte knihu Knih se jen tak nezbavíme v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Národní knihovna ČR a společnost Nielsen ADMOSPHERE pořádají tiskovou konferenci „Knih se jen tak nezbavíme" aneb krátký vhled do čtenářství české internetové populace… Přestože se téměř polovina českých čtenářů řadí mezi slabé čtenáře, má v současné době rozečtenou nějakou knihu drtivá většina z nich (81%). Knih se jen tak nezbavíme Carrière, Jean-Claude (2010) , půjčeno: 1 x Citace: CARRIÈRE, Jean-Claude. ECO, Umberto. TONNAC, Jean-Philippe de. Knih se jen tak ... Knih se opravdu jen tak nezbavíme. Martin Pecina - Knihy a typografie (vyd. Host) A do třetice něco… praktického. Pokud i vy, stejně jako já, při rozhovoru s knižním grafikem či sazečem rozumíte pouze spojkám, můžete si přečíst nějakou veskrze praktickou, odbornou a suše napsanou příručku. Anebo si můžete přečíst ... Domů >> Najít studijní pomůcku >> Knih se jen tak nezbavíme. Knih se jen tak nezbavíme. Zobrazit (aktivní záložka) Sledovat; Autor: Carrière, Jean-Claude; Eco, Umberto; Typ studijní pomůcky: kniha;...

INFORMACE

AUTOR
Jean-Claude Carriere,
DIMENZE
6,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Knih se jen tak nezbavíme.pdf

POPIS

Přihlížíme právě soumraku knihy? Obstojí kniha jako nosič informací i do budoucna, nebo se stane jen luxusním dárkovým artefaktem? Na podobné otázky hledá odpověď Jean-Philippe de Tonnac, francouzský novinář a spisovatel, v rozhovoru, který vedl s proslulým italským medievalistou, sémiotikem a spisovatelem Umbertem Ecem a s francouzským scénáristou Jeanem-Claudem Carrierem. Oba myslitelé si nejprve kladou otázku, zda se změnou formy - to jest přechodem k e-bookům - změní i samotný pojem knihy, a rozvíjejí širší úvahy o archivaci dat, uchovávání osobních vzpomínek a funkcích knihy coby nositelky kultury. Na přetřes se však dostanou i nečekaně praktické otázky: dá se například číst e-book ve vaně?

Chcete si přečíst knihu?Knih se jen tak nezbavíme ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean-Claude Carriere,. Číst Knih se jen tak nezbavíme Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY