Moše Chuvato a havran

Moše Chuvato a havran - Kobi Oz | I15cajalco.com

...ku. Vychován v rodinné tradici, tu... Kniha: Moše Chuvato a havran (Kobi Oz) [CZ](Kobi Oz) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI ... Moše Chuvato a havran od 148 Kč | HLEDEJCENY.cz ... . Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Hodnotenie produktu: 0%. Autor : Kobi Oz, Druh sortimentu : Kniha, Název : Moše Chuvato a havran, Jazyk : Čeština, Počet strán : 176. Uložiť na porovnanie Moše Chuvato a havran Kobi Oz: Moše Chuvato a havran (Moše Chuvato Ve-ha-orev), Kešet ,Tel Aviv, 1997. 204 str. ISBN 965-90130-1-9.. Struktura románu Moše Chuvato a havran je postavená na nepravidelně se střídajících monolozích - každý z nich t ... Moše Chuvato a havran levně, cena 246 Kč | Srovnání cen zboží ... . 204 str. ISBN 965-90130-1-9.. Struktura románu Moše Chuvato a havran je postavená na nepravidelně se střídajících monolozích - každý z nich tvoří samostatnou kapitolu - Ozových hrdinů, kteří až na výjimky patří do jedné rozvětvené tuniské rodiny žijící v ... Moše Chuvato a havran; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181. Moje knihovna ... 2 produktů v kategorii Beletrie pro dospělé OZ. Porovnejte ceny, zjistěte dostupnost, přečtěte si recenze produktů nebo hodnocení e-shopů!...

INFORMACE

AUTOR
Kobi Oz
DIMENZE
4,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Moše Chuvato a havran.pdf

POPIS

Román přináší příběh jedné rozvětvené tuniské rodiny žijící v Izraeli. Hlavní postavou je Moše, mladík, který si odbývá povinnou vojenskou službu, toho času na opušťáku. Vychován v rodinné tradici, tuniské i židovské, bez vůle a nadšení přijímá tuto povinnost, a přitom stále cítí, že "někde" musí být život - emoce, bezprostřednost a radost. Rezignovanost, typická pro Mošeho, a hledání radosti - často spojené s cestami do exotických zemí nebo obdivem k taneční hudbě - je svým způsobem generační výpovědí mladých Izraelců. Těch, kteří se v Izraeli už narodili, byť jejich rodiny přišly z nejrůznějších částí světa, a kteří musí nést závazek služby v armádě. Na rozdíl od svých rodičů postrádají smutek po původní zemi, i když si i toto nepoznané dědictví nesou stále s sebou. Zprávy o politické a vojenské situaci na blízkém východě nás obklopují takřka denně. Jak může vypadat všední svět za zprávami o bombových útocích, blokádách a permanentním vojenském nasazení vypráví hrdina románu Kobiho Oze.

Chcete si přečíst knihu?Moše Chuvato a havran ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kobi Oz. Číst Moše Chuvato a havran Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY