Cvičíme s matikou: Zábavné příklady se sportovní tematikou pro 8. až 9. třídu

Cvičíme s matikou: Zábavné příklady se sportovní tematikou pro 8. až 9. třídu - Petr Gola | I15cajalco.com

... matematiky (nejen) pro sportovně zaměřené žáky našich základních škol ... Předmatematické představy ... . Všechny informace o produktu Cvičíme s matikou, Zábavné příklady se sportovní tematikou pro 8. až 9. třídu, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Cvičíme s matikou, Zábavné příklady se sportovní tematikou pro 8. až 9. třídu. Zábavné příklady se sportovní tematikou pro 8. až 9. třídu. Publikace Cvičíme s matikou je zpracována jako sbírka mate ... 9. ročník základní školy - štítek | Databáze knih ... . až 9. třídu. Publikace Cvičíme s matikou je zpracována jako sbírka matematických úloh se sportovní tematikou. S ohledem na její obsah, ale i vlastní zpracování, ji můžeme považovat za zcela výjimečnou snahu o netradiční zpřístupnění matematiky (nejen) pro sportovně ... Cvičíme s matikou: Zábavné příklady se sportovní tematikou pro 8. až 9. třídu Petr Gola Nakladatel: Computer Press 2010 kniha (manuál) Cvičíme s matikou - Zábavné příkl. se sportovní tematikou pro 8 až 9 třídu (Gola Petr) Motto: Dobrá kniha (příručka) s příklady je vždy nejlepší manuál (učebnice). Zábavné příklady se sportovní tematikou pro 8. až 9. třídu. Kniha obsahuje: vzorově řešené typové úlohy zadání dalších úloh (s možností ověření správnosti výpočtů) Cvičíme s matikou. Zábavné příklady se sportovní tematikou pro 8. až 9. třídu; Autor: Petr Gola; Nakladatelství: Computer Press; ISBN: 9788025125984 Zábavné příklady se sportovní tematikou pro 8. až 9. třídu. Publikace Cvičíme s matikou je zpracována jako sbírka matematickýc...

INFORMACE

AUTOR
Petr Gola
DIMENZE
12,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Cvičíme s matikou: Zábavné příklady se sportovní tematikou pro 8. až 9. třídu.pdf

POPIS

Kniha obsahuje: vzorově řešené typové úlohy zadání dalších úloh (s možností ověření správnosti výpočtů)Sbírka se zaměřuje na tyto oblasti: procenta číselný poměr slovní úlohy, úlohy o pohybu přímá a nepřímá úměrnost čísla v příkladech obvod a obsah rovinného útvaru objem a povrch tělesa goniometrické funkce v trojúhelníku základy statistikyPublikace Cvičíme s matikou je zpracována jako sbírka matematických úloh se sportovní tematikou. S ohledem na její obsah, ale i vlastní zpracování, ji můžeme považovat za zcela výjimečnou snahu o netradiční zpřístupnění matematiky (nejen) pro sportovně zaměřené žáky našich základních škol. Sbírka přitom pokrývá všechny důležité partie školské matematiky a může tak dobře posloužit i jako doplňkový studijní materiál k učebnicím a dalším učebním textům především pro žáky závěrečných ročníků základních škol – zejména pak žákům závěrečného ročníku základních škol v rámci jejich přípravy před přijímacími zkouškami na střední školy. RNDr. Jaroslav Švrček, CSc. Přírodovědecká fakulta UP v OlomouciO autorovi:Petr Gola (1978) je absolvent bakalářského studia na VŠE v Praze. Profesně působil jako účetní-ekonom nebo finanční controler. Dlouhodobě se věnuje publikační činnosti s ekonomickým zaměřením. Pro finanční server FinExpert napsal více než 400 článků. Na internetu pravidelně publikuje na serveru Finance.cz nebo přispívá svými blogy (Účetní kavárna, Daňaři on-line). Články uveřejňuje i v odborných tištěných časopisech (Daně a právo v praxi, Práce a mzda, Lobby a další).Knihu Cvičíme s matematikou napsal pro své děti a pro žáky ZŠ. Jako ekonom si myslí, že děti, které zvládnou matematiku, se v dospělosti nedostanou do finančních problémů špatným hospodařením nebo uzavřením nevýhodných finančních produktů. Jako sportovec chce matematiku zatraktivnit i dětem, které jsou raději na hřišti než v lavici.

Chcete si přečíst knihu?Cvičíme s matikou: Zábavné příklady se sportovní tematikou pro 8. až 9. třídu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Gola. Číst Cvičíme s matikou: Zábavné příklady se sportovní tematikou pro 8. až 9. třídu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY