Botanické zahrady a arboreta ČR: Průvodce

Botanické zahrady a arboreta ČR: Průvodce - Petr Hanzelka | I15cajalco.com

...OUDNÁ, Milena; HANZELKA, Petr. Botanické zahrady České republiky ... Zoologické a botanické zahrady - Ministerstvo životního ... ... . Historie, význam a přínos k plnění mezinárodních závazků. Praha: Ministerstvo životního prostředí, 2006. Kniha: Botanické zahrady a arboreta ČR Průvodce Autor: Petr Hanzelka Publikace je určená všem milovníkům přírody a přináší přehled zařízení a institucí v naší republice, kde je možné se seznámit s rostlinami a něco se o nich dozvědět. Botanické zahrady a arboreta ČR Autor: Hanzelka, Petr Nakladatel ... Botanické zahrady a parky celá ČR - Kudy z nudy ... . Botanické zahrady a arboreta ČR Autor: Hanzelka, Petr Nakladatel: Academia EAN: 9788020018373 ISBN: 978-80-200-1837-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 408 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2010 Botanické zahrady v Čr. Články na téma botanická zahrada jsem na webu také už psal, ale byli jsme jen v několika. Tento seznam obsahuje snad všechny v Čechách. Karlovarský kraj. Botanická zahrada SZŠ, Dalovice - Karlovy Vary. Plzeňský kraj. Botanická zahrada města Plzně, AKVA-TERA. Arboretum Domažlice Botanick...

INFORMACE

AUTOR
Petr Hanzelka
DIMENZE
10,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Botanické zahrady a arboreta ČR: Průvodce.pdf

POPIS

Publikace je určená všem milovníkům přírody a přináší přehled zařízení a institucí v naší republice, kde je možné se seznámit s rostlinami a něco se o nich dozvědět. Čtenář získá přehled o většině botanických zahrad a arboret v České republice, které lze navštívit. Seznámí se s jejich stručnou charakteristikou, počtem pěstovaných druhů rostlin, přehledem rostlinných sbírek a celou řadou dalších zajímavostí o rostlinách, sbírkových sklenících i venkovních expozičních plochách a aktivitách těchto zahrad a arboret. Zahrady jsou zde účelově rozděleny do třech skupin, a to na klasické botanické zahrady a arboreta, botanické zahrady a arboreta při středních školách a ostatní botanické zahrady a arboreta. Pevná vazba.

Chcete si přečíst knihu?Botanické zahrady a arboreta ČR: Průvodce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Hanzelka. Číst Botanické zahrady a arboreta ČR: Průvodce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY