Kostelní věže a zvonice: Kampanologie, navrhování, poruchy, rekonstrukce a sanace

Kostelní věže a zvonice: Kampanologie, navrhování, poruchy, rekonstrukce a sanace - Radek Lunga, | I15cajalco.com

...126. (projednáváno) tento titul již byl 1× doporučen Kostelní věže a zvonice : kampanologie, navrhování, rekonstrukce a sanace ... Literatúra | Luboš Sibilla ... . veže - zvonice veže Zborník prednášok VIII. Medzinárodného seminára o reštaurovaní. Hotel Remata, Handlová, 24. - 26. september 2008. Obec reštaurátorov Slovenska Poruchy a rekonstrukce zděných staveb Jaroslav Solař ... způsoby sanace. Je také podrobně vysvětlena problematika projekčního navrhování bourání několika typů zděných konstrukcí a způsoby jejich provizorního a definitivního zajišťování v rámci provádění bouracích prací. V knize bude uvedena řada poznatků, které ... Článek je vydáván v době, kdy byla již dokončena rekonstrukce zvoničky mým s ... Kostelní věže a zvonice - Catalog of Frantisek Bartos ... ... . V knize bude uvedena řada poznatků, které ... Článek je vydáván v době, kdy byla již dokončena rekonstrukce zvoničky mým strýcem, Václavem Foldynou. Také v oblasti bádání na téma historie této zvoničky jsem již pokročil, ale rozhodl jsem se jej vydat pro dokončení první části tohoto článku. ... Kostelní věže a zvonice : kampanologie, navrhování, poruchy ... Navrhování podlah v rámci sanace vlhkého zdiva. Littera Scripta. ... Poruchy a rekonstrukce 2006 : zděné budovy, stavebně fyzikální problematika, ... Kostelní věže a zvonice. Kampanologie, navrhování, poruchy, rekonstrukce a sanace. Praha: Grada Publishing, 2010. ... Navrhování podlah v rámci sanace vlhkého zdiva. Littera Scripta. ... Poruchy a rekonstrukce 2006 : zděné budovy, stavebně fyzikální problematika, ... Kostelní věže a zvonice. Kampanologie, navrhování, poruchy, rekonstrukce a sanace. Praha: Grada Publishing, 2010. ... Odstraňování vlhkosti. Kdo napsal knihu Odstraňování vlhkosti? Autorem je Jaroslav Solař. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih....

INFORMACE

AUTOR
Radek Lunga,
DIMENZE
10,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Kostelní věže a zvonice: Kampanologie, navrhování, poruchy, rekonstrukce a sanace.pdf

POPIS

Jediná kniha v ČR zabývající se problematikou oprav a sanací kostelních věží a zvonic, zejména z hlediska statického, dynamického zatížení (od zvonů), zevrubným popisem poruch a návrhy řešení. Kniha pro projektanty a architekty, kampanology, investiční techniky, soudní znalce až k pracovníkům památkové péče je rozdělena do dvou částí. První část se zabývá kampanologií (zvony), zvonovou soustavou, umístěním, zavěšením a pohonem zvonů. Autor přináší informace o nových i historických zvonech, o provozu, opravě a údržbě zvonů i o pravidlech bezpečnosti, která je na věži třeba dodržovat. Druhá část je věnovaná zásadám pro navrhování kostelních věží, zvonovým stolicím, zastřešením věží, stavebním problémům a jejich řešení. Kniha je doplněna bohatou obrazovou přílohou.

Chcete si přečíst knihu?Kostelní věže a zvonice: Kampanologie, navrhování, poruchy, rekonstrukce a sanace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Lunga,. Číst Kostelní věže a zvonice: Kampanologie, navrhování, poruchy, rekonstrukce a sanace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY