Červené, bílé, pije se všude

Červené, bílé, pije se všude - Natalie MacLean | I15cajalco.com

.... Červené, bílé, pije se všude - Natalie MacLean | KOSMAS ... Sommeliérský rychlokurz: Jaké víno vybrat k jídlu? | Blesk.cz ... .cz - vaše internetové knihkupectví Kniha: Červené, bílé, pije se všude - Natalie MacLean. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Autorka seznamuje se zákulisím mezinárodního vinařského světa, s jeho historií, nejvýznamnějšími místy a s některými z nejcharismatičtějších osobností. Červené, bílé, pije se všude Natalie MacLean. 299 Kč . ... Natalie MacLean | Databáze knih ... . Červené, bílé, pije se všude Natalie MacLean. 299 Kč ... Bordeauxská klasifikace vín z roku 1855 je seznam nejlepších červených vín z oblasti Bordeaux sestavený na popud Napoleona III. u příležitosti Světové výstavy v Paříži v roce 1855. Klasifikace z roku 1855 byla sestavena na základě mnoha let pečlivého zvažování a porovnávání výsledků jednotlivých ročníků asi šedesátky médockých vinařských usedlostí. Bílá krvinka či leukocyt je krevní buňka mnohých živočichů, která se obvykle podílí na fungování imunitního systému.Bílé krvinky zpravidla mají schopnost bojovat proti virům, bakteriím a jiným patogenům či částicím, ale i nádorovým buňkám a vůbec všem organismu cizím materiálům.. Existuje mnoho typů bílých krvinek. U většiny živočichů se vyskytují ... Červené, bílé, pije se všude 2008; Žánry autora. Literatura naučn ... Červené, bílé, pije se vš...

INFORMACE

AUTOR
Natalie MacLean
DIMENZE
9,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Červené, bílé, pije se všude.pdf

POPIS

Autorka seznamuje se zákulisím mezinárodního vinařského světa, s jeho historií, nejvýznamnějšími místy a s některými z nejcharismatičtějšíchosobností. Cestuje po starobylých vinicích Burgundska, aby odkryla tajemství odrůdy Pinot Noir, z níž se vyrábí jedny z nejvyhledávanějších a nejdražších vín světa, navštěvuje labyrinty sklepů v Champagne, aby prozkoumala tajemství luxusních bublin, nápoje, jenž je součástí oslavpo celém světě. Pomáhá se sklizní na kalifornských vinicích a pracuje jako sommeliér v pětihvězdičkové restauraci, jejíž vinný lístek má tloušťku telefonního seznamu. Autorka má svérázný vtip, zvídavost a zaujetí pro všechny věci spojené s vínem, které cestu z hroznu do láhve a z láhve do sklenky dělají zábavnou i poučnou.

Chcete si přečíst knihu?Červené, bílé, pije se všude ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Natalie MacLean. Číst Červené, bílé, pije se všude Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY