Aztécký kalendář

Aztécký kalendář - - | I15cajalco.com

...t vydat se vstříc budoucnosti pod vedením Pátého Slunce ... Aztécký kalendář na třech uncích ryzího stříbra v ... ... . Kniha obsahuje mnoho nádherných barevných fotografií pořízených v muzeích v Mexico City a na území, kde žili Aztékové, stejně jako kreseb z Kodexů. Na svých 288 stranách přináší podrobný ... • Aztécký kalendář Tato na českém trhu ojedinělá kniha přivádí čtenáře do minulosti aztéckého národa a spolu s ním má možnost vydat se vstříc budo... Aztécký kalendář 1 kg ryzího stříbra. Vyhledávan ... Aztécký versus mayský kalendář. Jak se liší a proč se ... ... ... Aztécký kalendář 1 kg ryzího stříbra. Vyhledávaná sběratelská mince v nejnovější emisi. Není skladem . Detailní přenesení aztéckého kamenného kalendáře do stříbra; Revers obsahuje státní znaky všech mexických států ... Kupte knihu Aztécký kalendář s 30 % slevou za 245 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů. 1 046 Obrázky zdarma z Kalendář. 360 607 33. Organizátor Kalend ... Aztécký Kalendář. 63 70 11. Kalend ... Aztécký kalendář. V předkolumbovské Americe vznikl také další důležitý kalendářní systém, byť ne tak vyspělý, jako byl ten mayský. Jednalo se o kalendář aztécký. Přestože za aztécký kalendář bývá často a především nesprávně považován kamenný reliéf kruhového tvaru - sluneční kámen - ve ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
3,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Aztécký kalendář.pdf

POPIS

Tato na českém trhu ojedinělá kniha přivádí čtenáře do minulosti aztéckého národa a spolu s ním má možnost vydat se vstříc budoucnosti pod vedením Pátého Slunce. Kniha obsahuje mnoho nádherných barevných fotografií pořízených v muzeích v Mexico City a na území, kde žili Aztékové, stejně jako kreseb z Kodexů. Na svých 288 stranách přináší podrobný rozbor života Aztéků a jejich propracovaného systému kalendáře.

Chcete si přečíst knihu?Aztécký kalendář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Aztécký kalendář Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY