Předlistopadová jablka

Předlistopadová jablka - Ondřej Sedláček | I15cajalco.com

...aničním knihám. Předosevní příprava jilmu habrolistého (Ulmus minor Mill ... 55234626 - Virtual International Authority File ... .) a jimlu horského (Ulmus glabra huds.) fermentací po sběru semen ve voskové zralosti, Certifikovaná metodika (osvědčení 52360/2016-MZE-16222/M122) Koupit Koupit eknihu. Cílem autora je seznámit čtenáře s těmi stránkami reklamy, se kterými se běžný smrtelník běžně nesetká, a nabízí tak přitažlivý pohled do zákulisí oboru o kterém každý rád mluví a málokdo o něm něco doopravdy ví. Kupte knihu Příběh zděšeného muže (Blahosz Adam T.) s 2 % zľavou za 8. ... Knihy Jablka - Heureka.cz ... . Kupte knihu Příběh zděšeného muže (Blahosz Adam T.) s 2 % zľavou za 8.86 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 16 miliónov titulov. Předlistopadová jablka Sedláček, Ondřej Cena: 42 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Nad před- a polistopadovém dění v naší zemi jsem se zamyslel v autobiografické knize Předlistopadová jablka. Dále jsem autorem faktografických knih PĚT DĚJSTVÍ divadelního a společenského života v Potštejně. Dnešní nabídka kategorie Literatura česká nabízí porovnání cen u více než 2900 druhů zboží předních výrobců. Porovnejte akční i běžné ceny obchodů....

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Sedláček
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Předlistopadová jablka.pdf

POPIS

Knížka Předlistopadová jablka popisuje volnou formou události a atmosféru doby nedlouho před a po Listopadu 1989. Autor vychází z vlastních zkušeností a zážitků, povídání je velmi osobní, i když podstatné momenty prožil obdobně každý, kdo konec 80. a začátek 90. let pamatuje. Text je doplněn o svébytné fotografie známé dokumentaristky - fotografky Iren Stehli, čímž vznikla zajímavá "esej", která čtenářům připomene, co vše se od té doby změnilo - ať k lepšímu, či k horšímu, a co již dnes v běžném životě nenajdeme. Spolu s tím pochopitelně přináší tato útlá knížka nenásilnou formou i řadu námětů k zamyšlení pro ty, kteří tehdejší dobu nezažili. Ondřej Sedláček charakterizuje svůj text jako "generační výpověď". Po prvotině "Povídky přirozené i nadpřirozené" a další, velmi úspěšné knize "REKLAMA Triky, které vás dostanou", půjde zajisté opět o zajímavé čtení s autobiografickými prvky a osobitým stylem. Knížka vychází k dvacátému výročí obnovení demokracie v českých zemích.

Chcete si přečíst knihu?Předlistopadová jablka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Sedláček. Číst Předlistopadová jablka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY