Kurz sebepoznání

Kurz sebepoznání - Petr Bakalář | I15cajalco.com

...árkový poukaz na konzultace či semináře, kurzy, které budou v běhu v budoucnu ... Odemykání dětského potenciálu ... . V současné době mi není umožněno být s vámi, dělat pro vás skupinové akce ani terapie. Vážím si každé jednotlivé podpory a děkuji za ni. Kurz beru jako první krok na cestě k sebepoznání. Jasný návod na co se zaměřit, jak se ptát sama sebe, odhalit co mi způsobuje největší komplikace. Pro mě subjektivně spíše pro individuální konzultaci. Když namalujete obraz ... Sebepoznání I. - Ceteras Profi ... . Pro mě subjektivně spíše pro individuální konzultaci. Když namalujete obraz, vyfotíte fotografii, napíšete text, nebo třeba jen napůl nepřítomně uděláte čmáranici v poznámkovém bloku, zanecháváte jedinečnou stopu, která něco vypovídá o svém autorovi - zrcadlí vaše rozpoložení, osobnost, energii… Ať již záměrně či nevědomě, každý kreativní proces je aktem sebevyjádření. Pojďte poznávat sebe sama ... Sebepoznání, mindfullness, využití emoční inteligence a zvládání stresu (OSOB0) Rozvoj osobnosti, Emoční inteligence a motivace Kurz je určen všem, kteří chtějí porozumět sobě samým. Sebepoznání a dosahování cílů Jedinečný kurz, který vám pomůže pochopit co je to to „Vaše", v čem jste jedineční, co chcete dávat světu a v čem je právě V...

INFORMACE

AUTOR
Petr Bakalář
DIMENZE
7,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Kurz sebepoznání.pdf

POPIS

Kurz sebepoznání je zatím poslední knihou Petra Bakaláře. Je plodem života osamělého a těžce zkoušeného stykem s takzvanou realitou, normálními lidmi. Autor zde rezignoval na jakoukoli psychologickou teorii a místo toho vsadil na přímé oslovení čtenáře. Je to pubertální pokus zdolat obranné hradby konvence pomocí dobře mířených otázek. Pokud čtenář na tuto hru přistoupí, odměnou mu může být údiv nad tím, nad kolika zajímavými věcmi dosud nikdy nepřemýšlel. Kniha otevírá řadu existenciálních otázek a témat, ovšem bez toho, aby nabízela odpovědi – ty jsou na čtenáři. Specifikem publikace je její interaktivnost, počítá s aktivním čtenářem (v knize je volné místo pro odpovědi).

Chcete si přečíst knihu?Kurz sebepoznání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Bakalář. Číst Kurz sebepoznání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY