Odražená střela

Odražená střela - Sandra L. Brown | I15cajalco.com

...ow, Ice-T, Kevin Pollak. A District Attorney is terrorized by the criminal he put away years ago when he was a cop ... odražená střela | iPrima ... . Policista Denzel Washington dostal za mříže zločince Johna Lithgowa. Uvězněného muže ale zaměstnává chorobná touha pomstít se a ihned po propuštění začne svůj plán uskutečňovat...Nick Styles je ambiciózní policista. Podařilo se mu zarazit řádění… Ricochet: Odražená střela 1991 filmy online bez limitu Ricochet: Odražená střela-1991-akcny-Akční, Krimi, Thriller-online-filmy.jpg Ricochet: Odražená střela 1991 filmy online zdarma etelka sbírka filmy 2018 hodinky Ricochet: Odražená ... Ricochet: Odražená střela 1991 filmy online zdarma kinobox ... ... .jpg Ricochet: Odražená střela 1991 filmy online zdarma etelka sbírka filmy 2018 hodinky Ricochet: Odražená střela 1991 film online zdarma streaming film online HD kvalitě, watch Ricochet: Odražená střela online filmy zdarma online film česky ... Vyberte regionální nastavení. Dodat do: Česká republika . United States ; Afghanistan ; Aland Islands Ricochet: Odražená střela - Wikipedie Ricochet: Odražená střela (v americkém originále: Ricochet) je americký akční film z roku 1991.Režisérem filmu je Russell Mulcahy.Hlavní role ve filmu ztvárnili Denzel Washington, John Lithgow, Ice-T, Kevin Pollak a Lindsay Wagner. Když uprostřed noci zavolají detektiva Duncana Hatchera do domu soudce Lairda, je mu jasné, že musí postupovat diskrétně. Na první pohled vypadá případ jednoznačně: Půvabná soudcova manželka Elise vyrušila lupiče při vloupání a v sebeobraně ho zastřelila. Odražená střela. Kdo napsal knihu Odražená střela? Autorem je Sandra Brown. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Re: Ricochet: Odražená střela / Ricochet od Newmy » 21 črc 2012 11:11 Ano, kinodabing z roku 92, původní český název ale zní jen Ricochet bez přídavku. Téma: odražená střela Související: richochet. střela. války. Co je to ricochetová střela? Laicky řečeno odražená kulka, ale se smrtícím účinkem. Podívejte se na video záměrně připravené tak, aby demonstrovalo sílu ricochetové střely. ... Kniha: Odražená střela - Sandra Brown. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací dob...

INFORMACE

AUTOR
Sandra L. Brown
DIMENZE
4,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Odražená střela.pdf

POPIS

Když uprostřed noci zavolají detektiva Duncana Hatchera do domu soudce Lairda, aby vyšetřil střelbu, která skončila smrtí, je mu jasné, že musí postupovat opatrně a diskrétně. Na první pohled vypadá případ jednoznačně: Půvabná soudcova manželka Elise vyrušila lupiče při vloupání a v sebeobraně ho zastřelila. Duncan však okamžitě pojme podezření, že okolnosti se zběhly jinak, než se mu Lairdovi snaží namluvit, a začne pátrat po spojitosti mezi nimi a zdánlivě bezvýznamným lupičem. Brzy poté Elise vyhledá Duncana osobně. Její neuvěřitelné tvrzení detektiv odmítá jako lež ženy, která se provinila a nyní se ho snaží ovlivnit ve svůj prospěch, neboť si uvědomuje, že jej neodolatelně přitahuje. Přesto zasela semínko pochybností. Vše se ještě zkomplikuje, když se ukáže, že do věci je zapletený zločinec velkého formátu, kterého chce Duncan už léta dostat za mříže. Potom Elise zmizí…V románech s kriminální zápletkou dokáže Sandra Brown úspěšně propojit dva žánry, detektivku a milostný příběh, a při její vytříbené fabulaci ani jeden nepřijde zkrátka.

Chcete si přečíst knihu?Odražená střela ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sandra L. Brown. Číst Odražená střela Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY