Dračice a mazánek

Dračice a mazánek - Torey L. Hayden | I15cajalco.com

... ceny, slevy. Nakupuj levně. Zkušená dětská psychoterapeutka a speciální pedagožka poutavě vypráví příběh Kasandry a Drakea ... Dračice a mazánek | Portál slovakia ... . Kasandra byla unesena vlastním otcem a po několik let byla držena na neznámém místě. Když ji našli, nikdo ji nepoznával, z dobrosrdečné a učenlivé dívenky se stala nezvladatelná malá nestvůra, s níž si nikdo nevěděl rady. Obsah: Dračice a mazánek Zkušená dětská psychoterapeutka a speciální pedagožka poutavě vypráví příběh Cassandry a Drakea. Cassandra byla unesena vlastním otcem a po několik let byla držena na neznámém místě. Když ji našli, nikdo ji nepoznával, z do ... Dračice a mazánek - Torey L. Hayden | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Cassandra byla unesena vlastním otcem a po několik let byla držena na neznámém místě. Když ji našli, nikdo ji nepoznával, z dobrosrdečné a učenlivé dívenky se stala nezvladatelná malá ... Dračice a mazánek - Torey L. Hayden epub fb2 PDF Created Date: 1/21/2018 10:53:53 PM ... Dračice a mazánek - Hayden Torey L. - Dva příběhy o dětské psychoterapii Pro nákup v tomto internetovém obchodě povolte ve svém prohlížeči JavaScript. Kontakt Zkušená dětská psychoterapeutka a speciální pedagožka poutavě vypráví příběh Cassandry a Drakea. Cassandra byla unesena vlastním otcem a po několik let byla držena na neznámém místě. Když ji našli, nikdo ji nepoznával, z dobrosrdečné a učenlivé dívenky se stala nezvl ... Dračice a mazánek. Hayden, Torey L. 395 Kč 336 Kč. Rozebráno. Když Nietzsche plakal. Yalom, Irvin D. 389 Kč 331 Kč. Skladem. Život jako hra na osmnáct jamek. Moore, Thomas Torey L. Hayden: Dračice a mazánek Skúsená detská psychoterapeutka a špeciálna pedagogička pútavo rozpráva príbeh Cassandry a Drakea. Cassandra bola unesená vlastným otcom a držaná na neznámom mieste. Keď ju našli, nikto ju nespoznával a z dobrosrdečnej a učenlivej dievčinky sa stala nezvládateľná malá obluda. Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Torey L. Hayden. Exit - rocková kapela ze Žďáru nad Sázavou ... 01.12.1995 Založení skupiny Exit: Míra Budík kytara, Pavel Padouch Polanský basa, Radek Prouda Láznička ......

INFORMACE

AUTOR
Torey L. Hayden
DIMENZE
6,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Dračice a mazánek.pdf

POPIS

Zkušená dětská psychoterapeutka a speciální pedagožka poutavě vypráví příběh Kasandry a Drakea. Kasandra byla unesena vlastním otcem a po několik let byla držena na neznámém místě. Když ji našli, nikdo ji nepoznával, z dobrosrdečné a učenlivé dívenky se stala nezvladatelná malá nestvůra, s níž si nikdo nevěděl rady. Drake je na rozdíl od Kasandry domácí mazlíček, ale na veřejnosti, tedy ani ve škole, z něho nedostanou ani slovo. Po dlouhé a nekonečně trpělivé terapii se autorce-terapeutce podaří s oběma dětmi navázat kontakt a vrátit je do společenství dětí a rodiny. Torey L. Hayden (1951) je autorkou řady velmi úspěšných non-fiction románů z prostředí školy pro děti s poruchami chování. Pracuje jako speciální pedagožka a rodinná terapeutka. Žije v USA. V nakladatelství Portál vyšla její kniha Spratek (2008).

Chcete si přečíst knihu?Dračice a mazánek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Torey L. Hayden. Číst Dračice a mazánek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY