Tváře Vysočiny na poštovních známkách (díl I.)

Tváře Vysočiny na poštovních známkách (díl I.) - Karel Černý | I15cajalco.com

...E VYSOČINY NA POŠTOVNÍCH ZNÁMKÁCH 1 ... Antikvariát :: Česká trikolora ... .DÍL 218 Kč -21 %. Koupit. Nejmladší parašutista 92 Kč -16 %. Koupit. Velitelem křídla 245 Kč -30 %. Koupit. Armada 279 Kč -20 %. Koupit. Pilotem krále Anglie 244 Kč -30 %. Koupit. Českoslovenští letci v RAF ... Nakladatelství: Tváře - Jitka Průžov ... Tváře Vysočiny na poštovních... Kniha „Tváře Vysočiny na poštovních známkách" je věnovaná dvanácti osobnostem, mající vztah k Vysočině, osobnostem, jejichž tvář byla zobrazena na některé ze zahraničních známek Kniha je prvním dílem z řady "Tváře Vysočiny na poštovních známkách". Je věnovaná dvanácti osobnostem, ma ... Tváře Vysočiny na poštovních známkách I. | Knihy.ABZ.cz ... . Je věnovaná dvanácti osobnostem, majícím vztah k Vysočině - osobnostem, jejichž tvář byla zobrazena na ... Dostupnost: 3 pracovní dny i-12% sleva. 279 Kč ... ANTIKVARIÁT KAPA - Žďár nad Sázavou, nabízíme starší knihy, časopisy a jiné. Možnost nákupu na e-shopu nebo v kamenné prodejně....

INFORMACE

AUTOR
Karel Černý
DIMENZE
8,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Tváře Vysočiny na poštovních známkách (díl I.).pdf

POPIS

Kniha je prvním dílem z řady "Tváře Vysočiny na poštovních známkách". Je věnovaná dvanácti osobnostem, majícím vztah k Vysočině - osobnostem, jejichž tvář byla zobrazena na některé ze zahraničních známek, přičemž některým byla přisouzená přízeň i československé a české filatelie. To je případ husitského vojevůdce, ale také účastníka bitvy u Grunwaldu Jana Žižky, hudebního skladatele a dirigenta Gustava Mahlera nebo spisovatelů Jaroslava Haška a Franze Kafky. Architekti Anton Pilgram a Josef Hoffmann pronikli do naší filatelie prostřednictvím svých staveb. Jejich tvřář však nalezneme pouze na známkách zahraničních, stejně jako lékařů Johanna Floriana Hellera a Julia Tandlera, průkopníka alpského lyžování Matěje Žďárského, hudebního skladatele Ralpha Benatzkého, rakouského spolkového prezidenta Franze Jonase nebo fotbalisty Matěje Šindeláře.

Chcete si přečíst knihu?Tváře Vysočiny na poštovních známkách (díl I.) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Černý. Číst Tváře Vysočiny na poštovních známkách (díl I.) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY