Velká turistická encyklopedie - Královehradecký kraj

Velká turistická encyklopedie - Královehradecký kraj - Peter David, | I15cajalco.com

...ání komentářů se prosím přihlašte ... Velká turistická encyklopedie moravskoslezský kraj ... ... . Nahlásit chybu u této knihy × Nahlásit chybu u této knihy ... Velká turistická encyklopedie Ústecký kraj od 550 K ... Jedinečné kulturně, historicky i přírodně bohaté území České republiky přibližuje Velká turistická encyklopedie ve čtrnácti svazcích, které budou vycházet v tomto pořadí: Středočeský kraj Jihomoravský kraj Jihočeský kraj Zlínský kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Královéhradecký kraj Vysočina Ústecký kraj Olomoucký kraj Karlovarský kraj Pardubický ... Velká turistická encyklopedie - Kr ... Velká turistická encyklopedie - Vladimír Soukup - Megaknihy.cz ... ... Velká turistická encyklopedie - Královehradecký kraj Autor: David, Peter a Soukup, Vladimír Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024224541 ISBN: 978-80-242-2454-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 328 stran, česky Rozměry: 23,5 × 28,5 cm Rok vydání: 2009 (1. vydání) Velká turistická encyklopedie - Morav...

INFORMACE

AUTOR
Peter David,
DIMENZE
4,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká turistická encyklopedie - Královehradecký kraj.pdf

POPIS

Poznat to nejcennější z České republiky již není nesplnitelný sen – Velká turistická encyklopedie Vás spolehlivě provede jedinečnými a nezapomenutelnými místy. Na více než 4 500 stranách, zahrnujících téměř 35 000 hesel a členěných podle krajů České republiky do čtrnácti svazků, Vás Velká turistická encyklopedie seznámí nejen s městy, městečky a vesnicemi, s cennými přírodovědnými lokalitami a krajinnými útvary, s národními kulturními i technickými památkami, ale i s osobnostmi, které tudy kráčely. Sedmý svazek Velké turistické encyklopedie – Královéhradecký kraj – obsahuje 1 400 abecedně řazených hesel, více než 900 fotografií, 74 znaků obcí, devět půdorysů hradů (zřícenin), 30 historických reprodukcí, osm plánků měst. V závěru publikace je připojena speciální kapitola o zimních sportech v Krkonoších a pro rychlejší orientaci a výběr jsou představena osvědčená „top“ – například největší města, vodní plochy, nejvýznamnější památná místa, nejkrásnější hrady a zámky. Chcete se dozvědět, jak to bylo s objevením Rukopisu královédvorského, jak se odvíjela rozhodující bitva prusko-rakouské války, kde leží naše nejkrásnější přehrada, kde byl vyhlášen v Čechách první národní park, který je nejvyšší vodopád, kde pramení Labe a kdo u nás pořádal první dostihy? Víte, že na území Královéhradeckého kraje leží nejvyšší hora v Čechách, největší skalní města, nejznámější betlém, množství zachovalých hradů, pečlivě udržované zámky, mimořádně hodnotné a malebné soubory lidové architektury? Encyklopedie přináší nejen odpovědi na tyto otázky, ale nabízí i stovky důvodů, proč se na severovýchod a východ Čech vydat. .

Chcete si přečíst knihu?Velká turistická encyklopedie - Královehradecký kraj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter David,. Číst Velká turistická encyklopedie - Královehradecký kraj Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY