Pleteme a háčkujeme: zimní modely

Pleteme a háčkujeme: zimní modely - Martina Taborsky | I15cajalco.com

.... Podtitul: zimní modely Autor: Martina Taborsky ... Pleteme a háčkujeme -- zimní modely - Knihy.ABZ.cz ... . Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2009 Počet stran: 128 Jazyk: cs ... Najdete zde pletenou a háčkovanou módu pro děti i ženy, od jednoduchých doplňků až po rafinované náročné modely, které dodají vašemu zimnímu šatníku ... Pleteme a háčkujeme 229,-Ihned ke čtení Koupit Pletení v dnešní době opravdu již dávno není z nouze ctnost, kdy ruční výrobek byl jedinou možností, jak se odlišit od jednotvárné a chudé nabídky v obchodech. Vzory a návody pro ruční pletení, škola pl ... Pleteme a háčkujeme zimní modely | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Vzory a návody pro ruční pletení, škola pletení, předlohy obrázků k vypletení, žakárové vzory, archiv historických návodů, překlady návodů a vzorů na pletení. Pleteme a háčkujeme. zimní modely - Martina Taborsky e-kniha . Pletení v dnešní době opravdu již dávno není z nouze ctnost, kdy ruční výrobek byl jedinou možností, jak se odlišit od jednotvárné a chudé nabídky v obchodech. Právě nyní naopak zažívá oprávněnou renesanci na celém světě....

INFORMACE

AUTOR
Martina Taborsky
DIMENZE
7,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Pleteme a háčkujeme: zimní modely.pdf

POPIS

Pletení v dnešní době opravdu již dávno není z nouze ctnost, kdy ruční výrobek byl jedinou možností, jak se odlišit od jednotvárné a chudé nabídky v obchodech. Právě nyní naopak zažívá oprávněnou renesanci na celém světě. Pletení je v módě, tak neváhejte a zkuste to také.V knize známé české návrhářky pletené módy Martiny Taborsky si vyberou začátečnice i zkušené pletařky. Najdete zde pletenou a háčkovanou módu pro děti i ženy, od jednoduchých doplňků až po rafinované náročné modely, které dodají vašemu zimnímu šatníku osobitou tvář. Všechny modely nesou charakteristickou pečeť tvůrkyně - nadčasovou eleganci podtrhující ženskou krásu.

Chcete si přečíst knihu?Pleteme a háčkujeme: zimní modely ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Taborsky. Číst Pleteme a háčkujeme: zimní modely Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY