Příručka vysoké magie

Příručka vysoké magie - Josef Veselý | I15cajalco.com

...m praktikám sexuální magie. • Příručka vysoké magie (Vodnář, Praha 2007, 2009) • Roj trubců lžimagických (Praha 2007, samizdat) • Faustův deník (Vodnář, Praha 2008, 2013) • Techniky magie na pozadí alchymie (Vodnář, Praha 2010) • Čaroděj Jackl, jeho doba, procesy a myši (Vodnář, Praha 2011) • Magické vystřihovánky (Vodnář, Praha 2011) Příručka vysoké magie je určena vážným zájemcům o magii ... Dogma a rituál vysoké magie Elifas Lévi - dingsincompbrid ... . Autor se zde zabývá některýmy aspekty planetární magie, jakož i magií zodiakální, magií atavismu, magií henochiánskou a prakticky neznámou magií tří principů. Pozornost věnuje rovněž některým okrajovým praktikám sexuální magie. Příručka vysoké magie je určena vážným zájemcům o magii. Autor se zde zabývá některými aspekty planetární magie, jakož i magií zodiakální, magií atavismu, magií heno ... Dogma a rituál vysoké magie Elifas Lévi - dingsincompbrid ... . Autor se zde zabývá některýmy aspekty planetární magie, jakož i magií zodiakální, magií atavismu, magií henochiánskou a prakticky neznámou magií tří principů. Pozornost věnuje rovněž některým okrajovým praktikám sexuální magie. Příručka vysoké magie je určena vážným zájemcům o magii. Autor se zde zabývá některými aspekty planetární magie, jakož i magií zodiakální, magií atavismu, magií henochiánskou a prakticky neznámou magií tří principů. Pozornost věnuje rovněž některým okrajovým praktikám sexuální magie. Příručka vysoké magie. Nakladatel: Vodnář ISBN: 978-80-86226-75-0, EAN: 9788086226750 Formát: 800 stran, 22x15cm, česky, vázaná vazba Rok vydání: 2007 (1. vydání) Doporučená cena: 600 Kč. Příručka vysoké magie - anotace Příručka vysoké magie je určena vážným zájemcům o magii. Příručka je určena vážným zájemcům o magii. Autor se v ní zabývá některými aspekty planetární magie, jakožto i magií zodiakální, magií atavismů, magií henochiánskou a prakticky neznámou magií tří principů i praktikám sexuální magie. Příručka vysoké magie je určena vážným zájemcům o magii. Autor se zde zabývá některýmy aspekty planetární magie, jakož i magií zodiakální, magií atavismu, magií henochiánskou a prakticky neznámou magií tří principů. Pozornost věnuje rovněž některým okrajovým praktikám sexuální magie. PŘÍRUČKA VYSOKÉ MAGIE Autor: Josef Veselý, 800 str., cena 600,- Kč, vydalo nakladatelství VODNÁŘ, Praha 2007. Závěrečný díl magické trilogie Josefa Veselého je zde! Kniha představuje objemný korpus tvrdého hermetického poznání, zachyceného na osmi stech stranách a uspořádaného do jednadvaceti hutných kapitol. Příručka vysoké magie je určena vážným zájemcům o magii. Autor se zde zabývá některými aspekty planetární magie, jakož i magií zodiakální, magií atavismu, magi...

INFORMACE

AUTOR
Josef Veselý
DIMENZE
7,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Příručka vysoké magie.pdf

POPIS

Příručka vysoké magie je určena vážným zájemcům o magii. Autor se zde zabývá některými aspekty planetární magie, jakož i magií zodiakální, magií atavismu, magií henochiánskou a prakticky neznámou magií tří principů. Pozornost věnuje rovněž některým okrajovým praktikám sexuální magie. V pojednání o experimentální démonologii otvírá nové a nikdy dříve nediskutované téma parciálních sil. Temnějších stránek magie se dotýkají kapitoly, pojednávající o pekelných inteligencích, démonu Choronzonovi a vampyrismu. Jedna kapitola je vyhrazena kabale - hebrejské a řecké. Příznivcům bílé magie je určeno pojednání o andělech. Předmětem další studie je problematika egregorů. Milovníky obskurnosti pak zřejmě zaujme stať o využití ropuchy v čarodějnictví a magii. Dílo uzavírají autorovy odpovědi na nejfrekventovanější otázky a nezbytný Dodatek. Kniha přináší řadu nových nebo alespoň u nás téměř neznámých informací a jejím cílem je co nejvíce rozšířit obzor poznání i operační možnosti těch čtenářů, pro něž je magie předmětem nejen teoretického, nýbrž i praktického zájmu.

Chcete si přečíst knihu?Příručka vysoké magie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Veselý. Číst Příručka vysoké magie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY