Metafory studené války: Interpretace politického fenoménu

Metafory studené války: Interpretace politického fenoménu - Petr Drulák | I15cajalco.com

...uje do dejín a teórie medzinárodných vzťahov, sociológie, vedy a literárnej vedy ... Metafory studené války | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Metafory studené války. Kdo napsal knihu Metafory studené války? Autorem je Petr Drulák. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Na historickém příkladu studené války představuje autor jednotlivé interpretace jejího vzniku. Jeho přístup ke studené válce je interdisciplinární, zasahuje do dějin a teorie ... Všechny informace o produktu Kniha Metafory studené války - Drulák Petr, porovn ... Drulák, Petr: Metafory studené války - iLiteratura.cz ... ... Všechny informace o produktu Kniha Metafory studené války - Drulák Petr, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Metafory studené války - Drulák Petr. Metafory studené války : interpretace politického fenoménu. 1 like. Book o Za studenou válku nesou odpovědnost obě země-USA jako opatrný, nejistý hráč, který se obává mnohého (socio-ekonomické problémy, dekolonizace, moc) vs. SSSR jako opatrný, slabý hráč Metafory studené války - interpretace politického fenoménu, Petr Drulák Stránka 20 Za studenou válku nesou odpovědnost obě země-USA jako Kniha: Metafory studené války (Petr Drulák). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Interpretace politického fenoménu. Interpretace politického fenoménu. Kontakty Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR . Přihlášen ... Drulák, Petr - Metafory studené války -- Interpretace politického fenoménu. Na historickém příkladu studené války představuje autor jednotlivé interpretace jejího vzniku. Jeho přístup ke studené válce je interdisciplinární, zasahuje do dějin a teorie mezinárodních vztahů, soc... Interpretace politického fenoménu. Výborný stav. Košík je prázdný, pojďme ho naplnit! Antikvariát Olomouc ~ Univerzitní 14 ~...

INFORMACE

AUTOR
Petr Drulák
DIMENZE
8,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Metafory studené války: Interpretace politického fenoménu.pdf

POPIS

Na historickém příkladu studené války představuje autor jednotlivé interpretace jejího vzniku. Jeho přístup ke studené válce je interdisciplinární, zasahuje do dějin a teorie mezinárodních vztahů, sociologie vědy a literární vědy a snaží se propojit do jednoho celku některé přístupy těchto oborů. Kniha tak poskytuje nový pohled na studenou válku. Porovnává a rozebírá interpretace, které jsou obvykle považovány za nesouměřitelné. Výsledkem je nová typologie interpretací studené války, která reflektuje jak je samotné, tak i jejich politické souvislosti. Nabízí rovněž novou metodu, jíž lze využít při výzkumu každého politického jevu, který svým výrazným působením na společnost podněcuje ke sporům a interpretacím. Knihu ocení studenti politologie i moderní historie a sociologie.

Chcete si přečíst knihu?Metafory studené války: Interpretace politického fenoménu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Drulák. Číst Metafory studené války: Interpretace politického fenoménu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY