Jednoduché a dokonalé saláty

Jednoduché a dokonalé saláty - Paul Stevan | I15cajalco.com

...-192-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 224 stran, česky Rozměry: 22 × 28 cm Rok vydání: 2009 (1 ... Rýchle recepty - Jedlá jednoduché na prípravu - Lenivá ... ... . vydání) Overené recepty na šaláty. Pripravte si chutné šaláty podľa receptov slovenský žien. A tak jsem hledala to pravé.. Použila jsem tuhle zálivku, přidala lžíci medu a lžičku hořčice a světe div se! Ono je to geniální! Zeleninové saláty s těstovinou (nebo nudlemi) na sto způsobů patří k mým nejoblíbenějším jídlům a teď konečně budou dokonalé! Děkuji! Recepty z celého světa obsahují spoustu nápadů na přípravu zeleninových a ovocných salátů, salátů s drůbežím i rybím masem nebo s plody moře. Můžete je podávat jako hlavní jídlo, předkrm, přílohu nebo osvěžující dezert. Urč ... Najlacnejsie jednoduche a dokonale salaty | Stojizato.sme.sk ... . Můžete je podávat jako hlavní jídlo, předkrm, přílohu nebo osvěžující dezert. Určitě tu najdete salát vhodný pro jakoukoli příležitost - od lehkého oběda po stylový večírek. Jednoduché a dokonalé saláty 2009; Kniha Jednoduché a dokonalé saláty je v. Knihotéce: 2x: Chystám se číst: 1x: Nápověda - Podmínky užit ... Kniha: Jednoduché a dokonalé saláty Chuť léta po celý rok Autor: Paul Stevan Recepty z celého světa obsahují spoustu nápadů na přípravu zeleninových a ovocných salátů, salátů s drůbežím i ry...

INFORMACE

AUTOR
Paul Stevan
DIMENZE
8,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Jednoduché a dokonalé saláty.pdf

POPIS

Recepty z celého světa obsahují spoustu nápadů na přípravu zeleninových a ovocných salátů, salátů s drůbežím i rybím masem nebo s plody moře. Můžete je podávat jako hlavní jídlo, předkrm, přílohu nebo osvěžující dezert. Určitě tu najdete salát vhodný pro jakoukoli příležitost – od lehkého oběda po stylový večírek. Krásné fotografie a podrobný postup pomohou i začátečníkům připravit skutečně lákavé saláty, například klasický salát César, kuřecí salát v thajském stylu, paprikový salát s kozím sýrem, těstovinový salát s rostbífem, kuřecí salát se sýrem a roketou, fazolový salát s tuňákem, neapolský salát s plody moře či melounový salát s mangem. Jednodušeji – a příjemněji – to už snad ani nejde!

Chcete si přečíst knihu?Jednoduché a dokonalé saláty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paul Stevan. Číst Jednoduché a dokonalé saláty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY