Cyklistika: průvodce tréninkem

Cyklistika: průvodce tréninkem - Jiří Sekera, | I15cajalco.com

...ím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první ... Cyklistika - průvodce tréninkem (Ondřej Vojtěchovský, Jiří ... ... . Cyklistika, průvodce tréninkem - Co číst 1. října (1) Konec sezony 2013 září (2) Para-cycling European Cup - Praha Strahov; Zdravotní problémy - Ústí nad Labem srpna (1) Železný dědek 2013 - Mistr České republiky července (3) Mistrovský titul v silniční časovce ČPH 2013; 12. Ebook elektronická kniha Cyklistika: Průvodce tréninkem - autor Vojtěchovský Ondřej, Sekera Jiří - PDF, ePub, Mobi e-kniha ihned ke stažení. Populárně napsaná publikace oslovuje širokou část sportující popu ... Cyklistika - průvodce tréninkem (Ondřej Vojtěchovský, Jiří ... ... . Populárně napsaná publikace oslovuje širokou část sportující populace, počínaje těmi, kteří si chtějí pomocí kola zvýšit fyzickou ko Kniha Cyklistika - Průvodce tréninkem je v. Přečtených: 5x: Čtenářské výzvě ... Cyklistika . 12,86 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Cyklistika Průvodce tréninkem . Ondřej Vojtěchovský ... Všechny informace o produktu Kniha Cyklistika - průvodce tréninkem - Vojtěchovský Ondřej, Sekera Jiří, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Cyklistika - průvodce tréninkem - Vojtěchovský Ondřej, Sekera Jiří. Cyklistika, Pokud jste se někdy chtěli věnovat jízdě na kole, ale nevěděli jste kde začít, pak je pro vás tato kniha ideální příručkou. V pár kapitolách se dozvíte, jak si Cyklistika (e-kniha) průvodce tréninkem PDF Ondřej Vojtěchovský , Jiří Sekera • Grada (2009) Kniha: Cyklistika - průvodce tréninkem Popis d. Průměrné hodnocení 5 Hvězdiček 0 ......

INFORMACE

AUTOR
Jiří Sekera,
DIMENZE
4,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Cyklistika: průvodce tréninkem.pdf

POPIS

Populárně napsaná publikace oslovuje širokou část sportující populace, počínaje těmi, kteří si chtějí pomocí kola zvýšit fyzickou kondici, až po zkušené cyklisty a amatérské závodníky. Autoři se zaměřují především na správný cyklistický trénink, ale poradí vám s vybavením a oblečením, seznámí se správnou technikou jízdy i zásadami bezpečnosti. Připravili pro vás ukázky konkrétních tréninkových plánů na celý rok pro různé cílové skupiny takzvané "hobby" kategorie – mladého začínajícího kondičního cyklistu se závodními ambicemi, ostříleného amatérského závodníka a ženu, jejíž prioritou není závodní výkonnost, ale zlepšení kondice a radost z pohybu. Kniha se věnuje i všeobecné problematice sportovní přípravy, např. psychologickým a fyziologickým aspektům sportovního výkonu, výživě, regeneraci, ale také odlišnostem v pohybových schopnostech a možnostech specifických cílových skupin, jako jsou ženy, děti, senioři.

Chcete si přečíst knihu?Cyklistika: průvodce tréninkem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Sekera,. Číst Cyklistika: průvodce tréninkem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY