Říše světla

Říše světla - Kim Jongha | I15cajalco.com

...Kijong (vlastním jménem Kim Songhun) je ředitelem malé firmy zabývající se dovozem a distribucí filmů ... Do Brna přichází Říše světla | Hvězdárna a planetárium Brno ... . Poté ... Říše světla Autor: Jongha, Kim Nakladatel: Argo EAN: 9788025710166 ISBN: 978-80-257-1016-6 Překlad: Horák, Tomáš ... Srovnání cen Říše světla. Nejlevnější e-shop Ladaco.cz. Cena 11 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Román korejského spisovatele představuje v pořadí druhou publikaci z celkem deseti titulů moderní korejské literatury, které budou v průběhu čtyř let vydávány nakladatelstvím Argo. Kniha s názvem Říše světla je dílem světoznámého spisovatele Kim Jong-Ha, který v Česku touto kni ... Kim Young-ha - Wikipedia ... . Kniha s názvem Říše světla je dílem světoznámého spisovatele Kim Jong-Ha, který v Česku touto knihou debutuje. Kim Young-ha is a modern South Korean writer. Life. Kim was born in Hwacheon on November 11, 1968. He moved from place to place as a child, since his father was in the military. ... Říše světla (Czech) Schwarze Blume [검은 꽃] (German) Quiz Show (퀴즈쇼) Chơi Quiz Show (Vietnamese) Awards ... Your Republic is Calling You (빛의 제국 Bichui jeguk) is a Korean novel written by Kim Young-ha.Borrowing the title of René Magritte's series of paintings, Empire of Light, Bichui jeguk is about a North Korean spy stationed in South Korea and the day he is summoned back to North Korea. The novel both overviews the societal changes that Korea went through from the 1980s to the 2000s and ... Říše světla je vyloženě letní představení s hlubokým audiovizuálním zážitkem. Jeho cílem není vzdělávat, ale nabídnout spíše odpočinek a pobavení. V první části diváci uvidí obrazově-hudební oratorium vyprávějící příběh našeho vesmíru. Poté se dozvědí, jak na letní obloze zahlédnout umělou družici. Říše světla - Jongha Kim - Román současného korejského spisovatele. Je sedm hodin ráno a hlavní hrdina Kim Jonghaova románu Říše světla se probouzí do zdánlivě všedního dne. Jen úporná bolest hlavy jako by byla předzvěstí čehosi neblahého. Na Jihu us Je sedm hodin ráno a hlavní hrdina Kim Jonghaova románu Říše světla se probouzí do zdánlivě všedního dne. Jen úporná bolest hlavy jako by byla předzvěstí čehosi neblahého. Na Jihu usazený severokorejský agent Kim Kijong (vlastním jménem Kim Songhun) je ředitelem malé firmy zabývající se dovozem a distribucí filmů. Je sedm hodin ráno a hlavní hrdina Kim Jonghaova románu Říše světla se probouzí do zdánlivě všedního dne. Jen úporná bolest hlavy jako by byla předzvěstí čehosi neblahého. Na Jihu usazený severokorejský agent Kim Kijong (vlastním jménem Kim Songhun) je ředitelem malé firmy zabývající se dovozem a... Kniha Říše světla(Jill Jones ) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Kategórie Světla Amortová se narodila 7. ledna 1911 v Dobromilicích u Prostějova sochaři Vlastimilu Amortovi (1880 - 1950). Část svého...

INFORMACE

AUTOR
Kim Jongha
DIMENZE
3,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Říše světla.pdf

POPIS

Román současného korejského spisovatele. Je sedm hodin ráno a hlavní hrdina Kim Jonghaova románu Říše světla se probouzí do zdánlivě všedního dne. Jen úporná bolest hlavy jako by byla předzvěstí čehosi neblahého. Na Jihu usazený severokorejský agent Kim Kijong (vlastním jménem Kim Songhun) je ředitelem malé firmy zabývající se dovozem a distribucí filmů. Poté, co se stal jeho nadřízený v Pchjongjangu obětí čistky, přerušilo s Kijongem severokorejské vedení všechny kontakty a on byl ponechán vlastnímu osudu v dravé kapitalistické společnosti. Díky svým schopnostem (tak si to alespoň sám myslí) se relativně dokázal prosadit a zařadit se mezi střední vrstvy. Má vlastní byt vybavený moderní elektronikou, automobil střední třídy a nic netušící manželku a dceru. Onoho rána jej však v práci čeká nemilé překvapení v podobě telefonátu a následného e-mailu, přikazujících bez dalšího vysvětlení neodkladný návrat na Sever. Po deseti letech nečinnosti jej to uvrhává do nejistoty. Byla odhalena jeho identita, nebo se nevědomky dopustil nějaké chyby? Ocitá se v obtížném dilematu. Má opustit rodinu i pracně vybudované konzumní pohodlí a vrátit se do své vlasti, kde jej čeká v lepším případě nesvoboda bez drobných každodenních radostí, oblíbené hudby, knih a filmů, v horším případě přísný trest, věznění a možná i smrt? Poslední den pobytu, kdy se marně snaží zjistit bližší důvody odvolání, je pro něj příležitostí k bilancování dosavadního života a k ohlédnutí se za dalekosáhlými změnami, kterými prošla během jeho pobytu jihokorejská společnost, jejíž je cizorodou součástí. Rozehrává se kolem něj neznámá hra, která má spád, ale naprosto mu uchází její smysl i pozadí, a otazníků spíše přibývá. Román korejského spisovatele představuje v pořadí druhou publikaci z celkem deseti titulů moderní korejské literatury, které budou v průběhu čtyř let vydávány nakladatelstvím Argo. Kniha s názvem Říše světla je dílem světoznámého spisovatele Kim Jong-Ha, který v Česku touto knihou debutuje.

Chcete si přečíst knihu?Říše světla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kim Jongha. Číst Říše světla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY