Ochrana zeleniny a ovoce před chorobami a škůdci

Ochrana zeleniny a ovoce před chorobami a škůdci - Eva Hrudová, | I15cajalco.com

...ými či žravými škůdci. Kniha Ochrana zeleniny a ovoce před chorobami a škůdci (Eva Hrudová; Jana Víchová) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly ... Škůdci a choroby košťálové zeleniny - zmagazin.cz ... .sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Kvalitní a zaručené přípravky na ochranu rostlin před chorobami a škůdci. Skladem s okamžitou expedicí. Zobrazit TOP výrobky ze sekce: ochrana rostlin před chorobami a škůdci... Aktuality << Aktuality Odborný seminář - Ochrana ovoce před chorobami a škůdci - Milovice, 3. srpna 201 ... Škůdci a choroby košťálové zeleniny - zmagazin.cz ... . Zobrazit TOP výrobky ze sekce: ochrana rostlin před chorobami a škůdci... Aktuality << Aktuality Odborný seminář - Ochrana ovoce před chorobami a škůdci - Milovice, 3. srpna 2017 25.7.2017 | Dovolujeme si Vás pozvat na odborný seminář - Ochrana ovoce před chorobami a škůdci, který se bude konat 3. srpna 2017 v Milovicích u Hořic. Více informací zde. → Seminář Ochrana polních plodin před škůdci a chorobami v systému EZ. Seminář Ochrana polních plodin před škůdci a chorobami v systému EZ. ... Praha Ruzyně - rostlinné pesticidy použitelné u polních plodin, ovoce a zeleniny - smrtící rostlinné vůně - nový směr pro ochranu rostlin Chemická ochrana. Doporučujeme přípravky Mospilan 20 SP nebo Desic Protech ovoce a zelenina. Molice. Termín ošetření: červen - září. Molice jsou drobné (1 až 1,5 mm) „bílé mušky", které poškozují prakticky všechny druhy zeleniny pěstované ve sklenících. Poškozené listy se odbarvují, deformují a často opadávají. Jak papriky uchránit před chorobami a škůdci? Čvc 19 19 Autor: Redakce Ač na to paprika nevypadá, jde o choulostivou rostlinu, která bude v boji proti parazitům a chorobám potřebovat vaši pomoc. Chrání se před škůdci nebo chorobami. Zahradu tak snadněji udržíte zdravou , i když nikdo vám nezaručí stoprocentní úspěšnost. Nicméně podle některých zahradníků a také podle zkušeností prověřených doslova tisíciletou praxí, je společné pěstování mnohdy účinnější než chemie. Přesto i u něj je možné se setkat se škůdci, kteří významně snižují úrodu, a někdy dokonce ohrožují samotné rostliny. Prevence je základ. Na malých rodinných zahradách, kde se ovoce pěstuje jen pro potřeby rodiny, spočívá ochrana před škůdci především v prevenci. Ochrana zeleniny a ovoce před chorobami a škůdci - Kapesní příručka pro zahrádkáře - Hrudová Eva, Víchová Jana - Choroba - to je slovo znepokojivé, signalizující stav vyřazení živého organismu z normální funkce, pokles jeho výkonu, oslabení životasch...

INFORMACE

AUTOR
Eva Hrudová,
DIMENZE
12,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Ochrana zeleniny a ovoce před chorobami a škůdci.pdf

POPIS

Choroba – to je slovo znepokojivé, signalizující stav vyřazení živého organismu z normální funkce, pokles jeho výkonu, oslabení životaschopnosti. V horším případě i jeho zánik. Tato publikace pojednává o chorobách rostlin, a to rostlin užitkových, tj. zeleniny a ovocných dřevin. Dvojice autorek, ing. Eva Hrudová a ing. Jana Víchová, patří v oboru rostlinolékařství k našim předním odborníkům. Do této příručky určené zahrádkářům shrnuly množství poznatků a infomací o chorobách rostlin a o jejich škůdcích všeho druhu. Popsaly příznaky poškození, podle nichž lze určit škůdce i druh choroby a zvolit odpovídající způsob ochrany. Doporučují nejmodernější tzv. integrovanou metodu, kombinující přirozenou prevenci s chemickou či biologickou ochranou. Svůj výklad autorky doplnily množstvím původních barevných snímků, díky nimž pěstitel bezpečně identifikuje, čím jeho rostlina nebo porost trpí, a s pomocí této příručky dokáže zvolit nejúčinnější způsob zásahu proti zhoubnému patogenu. Při výběru vhodného ochranného prostředku pomohou pěstiteli obsáhlé tabulky na konci knihy.

Chcete si přečíst knihu?Ochrana zeleniny a ovoce před chorobami a škůdci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Hrudová,. Číst Ochrana zeleniny a ovoce před chorobami a škůdci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY