Kniha všeobecné nevědomosti o zvířatech

Kniha všeobecné nevědomosti o zvířatech - John Lloyd, | I15cajalco.com

...tu svlékají.Želvušky mají 8 končetin - každý trupový článek nese pár nečlánkovaných komolcovitých končetin zakončených drápky, často velmi komplikované stavby ... Kniha všeobecné nevědomosti o zvířatech (John Lloyd, John ... ... . JOHN LLOYD & JOHN MITCHINSON: KNIHA VŠEOBECNÉ NEVĚDOMOSTI O ZVÍŘATECH KNIHA JE POMALU JAKO NOVÁ.VIZ FOTO. KOUKNĚTE NA MÉ DALŠÍ AUKCE PŘI VÝBĚRU VÍCE KNIH NAJEDNOU,PLATÍTE JEN JEDNO POŠTOVNÉ,KTERÉ UPŘESNÍM. PLATBU ZASÍLEJTE NA ŮČET 231807485/0300,NEBO PŘES PAYU.PO PŘIPSÁNÍ,ZBOŽÍ ODESÍLÁM DO DVOU DNŮ. Kniha všeobecné nevědomosti book. Read 668 reviews from the world's ... Kniha všeobecné nevědomosti o zvířatech - John Lloyd,John ... ... . PLATBU ZASÍLEJTE NA ŮČET 231807485/0300,NEBO PŘES PAYU.PO PŘIPSÁNÍ,ZBOŽÍ ODESÍLÁM DO DVOU DNŮ. Kniha všeobecné nevědomosti book. Read 668 reviews from the world's largest community for readers. Misconceptions, misunderstandings, and flawed facts fi... Denně více než 30 000 prodaných položek a každou vteřinu nové nabídky. U nás nakoupíte nebo prodáte, co potřebujete! Postaráme se o bezpečné a pohodlné obchodování. Kniha otázek a odpovědí Vydáno: (2012) Víš nebo nevíš? : úsměvné testování znalostí / Vydáno: (2007) Kniha všeobecné nevědomosti o zvířatech / Hlavní autor: Lloyd, John, 1951- Vydáno: (2010) Prodám dětské knihy, většinou o koních a tvůrčí dílny. Jsou ve výborném stavu jako nové, takže je můžete věnovat i jako dárek. Seznam, vzhled a cena knih na přiložených fotografiích. Kůň za dolar - Lauren St Johnová, Černý krasavec - A.Sewellová, Harry Potter a vězeň z Azkabanu - J.K.Rowlingová, Kůň pro Krakonoše - Heřman, Holeček, Kniha všeobecné ... John Lloyd & John Mitchinson: Kniha všeobecné nevědomosti + Kniha všeobecné nevědomosti o zvířatech Tieto dva paperbacky sú studnicou zaujímavých a často prekvapivých faktov i fám o všetkom možnom, čo vám len napadne. Ak veríte v evolúciu, ale zoológiu ste nikdy podrobne neštudovali, tá druhá kniha vás bude privádzať ......

INFORMACE

AUTOR
John Lloyd,
DIMENZE
6,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Kniha všeobecné nevědomosti o zvířatech.pdf

POPIS

Věděli jste například že: - když mladý albatros vyletí, může zůstat ve vzduchu až deset let - sliny upíra obecného – což vlastně není moc překvapivé – jsou zdrojem nejsilnějšího prostředku na ředění krve příhodně nazývaného draculin - peří orla bělohlavého váží dvakrát víc než jeho kosti - nedávno zemřela želva obrovská, které bylo prokazatelně 225 let - chobotnice jsou tak zručné, že dokáží odšroubovat uzávěr láhvePokud ne, přečtěte si vtipný, fakty nabitý bestiář, který jistě potěší všechny milovníky zvířat. V abecedním pořadí tu najdete stovku zajímavých příslušníků zvířecího království s podrobnostmi, nákresy a ilustracemi.

Chcete si přečíst knihu?Kniha všeobecné nevědomosti o zvířatech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Lloyd,. Číst Kniha všeobecné nevědomosti o zvířatech Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY