Ne šéf, ale lídr

Ne šéf, ale lídr - John Adair, | I15cajalco.com

...jovice, cena 99Kč, od l.krizenecka na Sbazar ... Kniha John Adair: Ne šéf, ale lídr - bazar | OdKarla.cz ... .cz. Popis: Nova kniha ne sef ale lidr Jsou typy lidí, kteří i když se snaží, stále zapadají více do skupiny šéfů. Říká se, že každý lídr umí být i šéfem, ale ne každý šéf dokáže být i lídrem. Ne vždy je to vysloveně špatně, vždyť máme kolem sebe desítky firem, kde vládnou stoprocentní šéfové a nikoliv lídři. A světe div se - daří ... ně šéf, ale ... Ne šéf, ale lídr: Jak ostatní vést po cestě k úspěchu by ... ... . A světe div se - daří ... ně šéf, ale lídr porovnaj ceny v 1 obchode od 10.6 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp NĚ ŠÉF, ALE LÍDR (JOHN ADAIR, PETER REED) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Ale všichni jsme v ODS, protože nás 95 procent dalších názorů spojuje. V Praze jsme měli velký úspěch, celorepublikově jsme byli druzí. Samozřejmě bych ODS rád viděl tam, kde dřív byla, ale všichni jsme přece věděli, že k těm 25 procentům vede dlouhá cesta....

INFORMACE

AUTOR
John Adair,
DIMENZE
8,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Ne šéf, ale lídr.pdf

POPIS

„Jedna z mála knih o vedení lidí, neboli leadershipu, která může být nazývána opravdovou klasikou. Tato průlomová práce Johna Adaira změnila naše chápání toho, jak leadership funguje a jak se z vedoucích pracovníků mohou stát opravdoví lídři.“ Těmito větami je představeno již třetí vydání originálu knihy Ne šéf, ale lídr od Johna Adaira. Jak je jistě patrné již z názvu, publikace umožní významně vylepšit vaše schopnosti při vedení lidí. Srozumitelné rady, co přesně je třeba udělat pro to, abyste se stali lídrem, jsou prezentovány formou dialogu s mladým řídícím pracovníkem, který se má v krátké době stát výkonným ředitelem. Nechte se autorem vyprovokovat k přemýšlení a občas mu dovolte, aby zbořil vaše zažité představy o vedení lidí, jak je znáte z teorie i praxe – určitě se vám to vyplatí. Sáhli jste po knize, uvnitř které najdete: zásadní aspekty leadershipu ve výstižné a snadno pochopitelné formě, srozumitelné rady ve formě dialogu, výčet klíčových myšlenek na konci každé kapitoly. O autorovi: John Adair je mezinárodně uznávanou autoritou v oblasti vedení lidí a prvním univerzitním profesorem leadershipu na světě. Je autorem mnoha knih a článků o leadershipu a rozvoji manažerských dovedností. Nedávno obdržel cenu Leadership Award za celoživotní dílo, dál píše a přednáší po celém světě a inspiruje další a další lidi svými nadčasovými vizemi leadershipu.

Chcete si přečíst knihu?Ne šéf, ale lídr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Adair,. Číst Ne šéf, ale lídr Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY