Přemítání o člověku

Přemítání o člověku - Jiří Hermach | I15cajalco.com

...ha Petr doporučená cena: 248 Kč naše cena:208Kč Po Devětaosmdesátém - Rozpomínání a přemítání Inteligence přírody a tím také člověka daleko přesahuje svými možnostmi všechny naše poznatky o ní a naše představy ... přemítání - ABZ slovník českých synonym ... . Zboží ze stejné kategorie - Přemítání o člověku Čarovná říše víl - Praktická komunikace s vílami Kniha: Přemítání o člověku - Jiří Hermach. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... ... Přemítání o člověku - Jiří Hermach | Knihy Dobrovský ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Abstract. Recenze publikace: Hermach, Jiří. Přemítání o člověku, životě a době: fakta, úvahy, souvislosti. Přemítání o člověku Jiří Hermach. Přemítání o člověku. Jiří Hermach. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem u dodavatele Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve ... Přemítání o člověku, životě a době Autor: Hermach, Jiří Nakladatel: NLN - Nakladatelství Lidové noviny EAN: 9788071068150 ISBN: 80-7106-815-2 Popis: 1× kniha, brožovaná, 136 stran, česky Rozměry: 12 × 19 cm Rok vydání: 2006 (1. vydání) 0 hodnocení Přemítání o člověku 0. Pro hodnocení se při...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Hermach
DIMENZE
6,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Přemítání o člověku.pdf

POPIS

Kniha obsahuje „neobyčejné“ příběhy, události, týkající se „obyčejných“ lidí a zvířat. Je ukázáno, že ve všech živých bytostech je nedozírné bohatství možností a schopností, čekajících na potřebné probuzení. Tak dochází k tomu, že jen v ojedinělých případech podnět probudí v šestiletém chlapci jeho mimořádný matematický talent, v listonoši mimořádné archo-ektonicko filosofické dílo a schopnost ho vybudovat nebo naprosto nezvyklým hlazením králíků a kachen učinit je odolnými proti stravě bohaté na cholesterol. A naopak chatrná výchova vrhne dívku do zajetí předsudku „červů v žaludku“, předsudku tak silnému, že není schopna přijmout lékařsky zjištěná fakta a umírá. Inteligence přírody a tím také člověka daleko přesahuje svými možnostmi všechny naše poznatky o ní a naše představy.

Chcete si přečíst knihu?Přemítání o člověku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Hermach. Číst Přemítání o člověku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY