Tos přehnal, miláčku

Tos přehnal, miláčku - Pavel Brycz, | I15cajalco.com

...kými hádkami, nesouladem, drobnými zlozvyky i ... Markéta Mališová | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... ... Pavel Brycz Tos přehnal, miláčku Pavel Faus Autoškola 2014 - Moderní učebnice: Aktualizace k 31.1.2014 Pavel Pšeja (ed.) Moc a zájmy v mezinárodním systému V knihovně si můžete půjčit nové knihy: naučné - I. Toman - Sebedůvěra, sebevědomí a jak je zvýšíte; L. L. Hay - Miluj svůj život; R. Pohleová - Zbavte se zbytečností - odpoutejte se od věcí, ukliďte si, udělejte si prostor; M. Ruiz - Čtyři dohody, kniha moudrosti starých ... Tos přehnal, miláčku - Pavel Brycz, Eva Hauserová, Markéta ... ... . Ruiz - Čtyři dohody, kniha moudrosti starých Toltéků; K. Pollak - Žádná setkání nejsou náhodná; M. Remešová ... Kniha: Klid a rozvaha (Milan Šťastný). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Profil uživatele LenNe v online antikvariátu TrhKnih.cz. TrhKnih.cz - antikvariát mezi lidmi. Přidat titul do databáze. Můžete platit pomocí...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Brycz,
DIMENZE
11,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Tos přehnal, miláčku.pdf

POPIS

Tématem povídek jsou milostné vztahy poznamenané nevěrou, malými i velkými konflikty, nesouladem, drobnými zlozvyky i rozčilujícími stereotypy a někdy jen pouhým mlčením. Co s tím? Říct si – dost, takhle žít nechci, rozejdeme se? Nebo se s problémy smířit a zůstat spolu, i když už to není a nejspíš ani nebude takové jako dřív? Má smysl pokračovat? Nebo udělat definitivní tečku a poohlédnout se po jiném partnerovi? Zatímco někteří autoři čtivých povídek zvolili spíše vážný tón, jiní přidali ironii, humor a nadsázku. Tak jako v životě – slzy i smích.

Chcete si přečíst knihu?Tos přehnal, miláčku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Brycz,. Číst Tos přehnal, miláčku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY