Marťanské písky

Marťanské písky - Arthur C. Clarke | I15cajalco.com

...mných sil ant. Světlo Země 1. vyd. ant ... DVD Archiv IAN ... . Světlo země ant. Svit vzdálených ... Přesně něco pro mě s knížkou (tentokrát Marťanské písky od Arthura C. Clarka, děkuji lásko!). A i když nebylo víno nic extra a tapas bylo asi se sardinkami, co nejím, byla to siesta. Při čtení zmizlo víno i tapas. Marťanské písky Clarke Arthur C. Román Marťanské písky patří k raným autorovým dílům, poprvé vyšel již roku 1952. Vypráví o světě, který se v nadch ... Marťanské písky by Arthur C. Clarke - Goodreads ... . Vypráví o světě, který se v nadcházejícím století možná stane realitou - o založení prvních koloniích na Marsu a o těžkém zápasu kolonistů o přežití. více informací A. C. Clarke - Marťanské písky. Jiří Kocurek, 2015-09-28 17:58:25. To bylo první, co mě napadlo. Nakonec Phobos má logiku. Gravitace je tam nízká, což řeší případný návrat - není potřeba tolik paliva. Jako přestupní bod ideální. Jak dolů na Mars? Vesmírný výtah nemusí být jako první na Zemi. Marťanské písky by Arthur Charles Clarke, Vladimír Lackovič 240 Pages, Published 2009 by Baronet Publishers ISBN-13: 978-80-7384-186-7, ISBN: 80-7384-186-X Druzi ve smrti by Sven Hassel , Vladimír Lackovič 363 Pages , Published 2012 ISBN-13: 978-80-7384-507-0, ISBN: 80-7384-507-5 Marťanské písky Měsíční prach Měsíční prach ant. brož. Město a Hvězdy; Město a hvězdy ant. Město a hvězdy ant. Laser Oko času Proti pádu noci / Po pádu noci Proti pádu noci/Po pádu noci ant. Prvorození Svět tajemných sil ant. Světlo Země 1. vyd. ant. Světlo země ant. Svit vzdálených dní; Zkazky z planety Země 2001: Vesmírná odyssea/Rajské fontány váz. ant., Clarke Arthur C. , Clarke Arthur C. - Dva nejznámější autorovy romány v jednom svazku. Odyseu nemusíme představovat a Rajské fontány předjímají ideu kosmického výtahu, která se později ukázala jako zcela reálná součást možného budoucího kosmického programu....

INFORMACE

AUTOR
Arthur C. Clarke
DIMENZE
5,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Marťanské písky.pdf

POPIS

Jedna z ranných prací nedávno zesnulého mistra SF sice neoplývá moderními technologiemi ale předznamenává jeho nepřekonatelnou schopnost pohledu do budoucnosti. Spisovateli Martinu Gibsonovi se splní jeho dávná touha - navštívit výzkumné středisko na Rudé planetě. Zprvu okouzlen, postupně se seznamuje s obtížemi a nebezpečími, které tento pobyt přináší, s bojem o přežití v nehostinném prostředí a s hrůzou, která z něj čiší.

Chcete si přečíst knihu?Marťanské písky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arthur C. Clarke. Číst Marťanské písky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY