Kouř a zrcadla: Smyšlenky a iluze

Kouř a zrcadla: Smyšlenky a iluze - Neil Gaiman | I15cajalco.com

...h. Neil Gaiman je kritikou velmi kladně hodnocený autor oceňovaných románů Nikdykde a Američtí bohové ... Ghost Town - These Illusions Are My Latest Addiction ... ... . Je také autor slavného komiksového cyklu Sandman. Na svém kontě má mimo jiné ceny Hugo, Nebula, Cenu Brama Stokera a řadu dalších. Další vydání - Smyšlenky a iluze. Ve vysoce imaginativní fantazii Neila Gaimana je možné všechno. Důkazem toho je tato neobyčejná sbírka povídek. Objevíte v ní zázr... Kupte nebo prodejte knihu Oceán na konci uličky v online antikvariátu TrhKnih.cz ... fantasy - Trh knih - můj antikvariát online ... . Objevíte v ní zázr... Kupte nebo prodejte knihu Oceán na konci uličky v online antikvariátu TrhKnih.cz Knihy se štítkem fantasy v online antikvariátu TrhKnih.cz. TrhKnih.cz - antikvariát mezi lidmi. Přidat titul do databáze. Můžete platit pomocí Kouř a zrcadla - smyšlenky a iluze. Název: Kouř a zrcadla - smyšlenky a iluze. Autor: Neil Gaiman. Rok vydání: 2003. ISBN: 80-7332-035-5. Počet stran: 276 s. Kategorie: Sci-fi / Fantasy / UFO. Odd a mraziví obři / Dobrodružná fantasy inspirovaná severskou mytologií, vypráví příběh chlapce jménem Odd, který se vydává na cestu a záchranu Asgardu před ledovými obry. Trávit čas knihou Wellness jako životní styl! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Wellness jako životní styl a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Kouř a zrcadla v Illusion Art Museum Prague. Od. ... Jeho práce je nejčastěji založená na „jistém druhu optické iluze se schopností uměleckými prostředky proměnit běžný stereotypně vnímaný svět v magický prostor plný změn a nečekaných překvapení." Nicméně i přes tento vzletný popis jde o „obyčejnou ... Iluze Všechno je to jen Kouř a Zrcadla. I'd rather be alone Than put you on a throne And lose my faith in Smoke and Mirrors Raději bych byl sám Než položit tě na trůn A ztratit svou víru v Kouř...

INFORMACE

AUTOR
Neil Gaiman
DIMENZE
4,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Kouř a zrcadla: Smyšlenky a iluze.pdf

POPIS

Ve vysoce imaginativní fantazii Neila Gaimana je možné všechno. Důkazem toho je tato neobyčejná sbírka povídek. Objevíte v ní zázračné vynálezy a podivuhodné postavy: postarší ženu, která ve starém krámku objeví svatý grál; vystrašeného chlapce smlouvajícího o svůj život se zlým trolem žijícím pod mostem u trati; mladý pár, který dostane svatební dar, jenž postupně odhaluje děsivé alternativy jejich manželství. Kouř a zrcadla omámí vaše smysly a dotkne se vás u srdce - a bude vás strašit ve snech. Neil Gaiman je kritikou velmi kladně hodnocený autor oceňovaných románů Nikdykde a Američtí bohové. Je také autor slavného komiksového cyklu Sandman. Na svém kontě má mimo jiné ceny Hugo, Nebula, Cenu Brama Stokera a řadu dalších.

Chcete si přečíst knihu?Kouř a zrcadla: Smyšlenky a iluze ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Neil Gaiman. Číst Kouř a zrcadla: Smyšlenky a iluze Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY