Šéfredaktor - společenská hra

Šéfredaktor - společenská hra - Vojtěch Probst, | I15cajalco.com

...dí stres z ... Šéfredaktor - společenská hra ... Šéfredaktor - společenská hra - Vojtěch Probst, Jakub ... ... . Jaké by to bylo vydat si vlastní časopis? Staňte se šéfredaktorem prestižního média a sami rozhodněte o tom, jaké články přinesete vašim čtenářům. Umožní vám to stolní desková hra, při které se rozhodně nebudete nudit. Zvítězí totiž jen ten, kterého nerozhodí stres z ... Hodnocení produktu: 92% 92% (Perfektní) 20 recenzí. 15 let, párty, 2 - 3, 30 min, 2019. Týmová p ... Stolní hry - Heureka.cz ... . 15 let, párty, 2 - 3, 30 min, 2019. Týmová párty hra v deskové verzi podle populárního televizního pořadu, se kterou zažijete velkou zábavu, i když nejde o tak velké peníze jako v televizi. Šéfredaktor - společenská hra - Probst, Vojtěch; Troják, Jakub ; Jaké by to bylo vydat si vlastní časopis? Staňte se šéfredaktorem prestižního média a sami rozhodněte o tom, jaké články přinesete vašim čtenářům. Umožní vám to stolní desková ... Hasbro Hasbro Společenská hra Hádej kdo? CZ - nová edice . Původní hádací hra, ve které se hráči snaží uhodnout neznámou postavičku.Nyní s jednoduchou přípravou, která nabízí zábavu rovnou z krabice.Pôvodný hadači hra, v ktorej sa hráči snažia uhádnuť neznámu postavičku.Teraz s jednoduchou prípravou, ktorá ponúka zábavu rovno z krabice. Dino Společenská hra Krtek - Moje druhá hra, výrobce Dino. Krtkovi se d...

INFORMACE

AUTOR
Vojtěch Probst,
DIMENZE
9,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Šéfredaktor - společenská hra.pdf

POPIS

Jaké by to bylo vydat si vlastní časopis? Staňte se šéfredaktorem prestižního média a sami rozhodněte o tom, jaké články přinesete vašim čtenářům. Umožní vám to stolní desková hra, při které se rozhodně nebudete nudit. Zvítězí totiž jen ten, kterého nerozhodí stres z blížící se uzávěrky, polévka vylitá do klávesnice ani spadlý server. Hra pro lidi s pevnými nervy, kteří se nebojí riskovat. Co může být koneckonců napínavějšího než souboj o rozhovor s panem prezidentem?

Chcete si přečíst knihu?Šéfredaktor - společenská hra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vojtěch Probst,. Číst Šéfredaktor - společenská hra Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY