Arabské pohádky

Arabské pohádky - Issam Ramadan | I15cajalco.com

...kvosty staroarabských předislámských mýtů, stejně jako ... Arabské pohádky - Issam Ramadan | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... Arabske pohadky baby azizam; 32 videos; ... Arabské jaro očima Arabů žijících v ČR (říjen 2012) ... Pohádky z tisíce a jedné noci O dceři kupcově a synu krále íráckého Pohádky z tisíce a jedné noci Alí Baba a čtyřicet loupežníků - Duration: 26:13. David Maňhal 32,820 views. 26:13. Soudce a drahokam (1983) - Duration: 33:18. This feature is not available right now. Please try again la ... Pohádky z tisíce a jedné noci O vytrestaném soudci - YouTube ... . This feature is not available right now. Please try again later. Arabské pohádky Issam Ramadan. Nechte se okouzlit pohádkovým půvabem arabského jazyka! V knize se můžete setkat se slavnými pohádkovými postavami, jako jsou Aladin, Ali Baba nebo Sindibád. Kromě toho poznáte i méně známé příběhy, a to především povídky o Džuhovi, který je známou folklórní postavou v arabském světě. Tisíc a jedna noc (persky هزار و یک شب Hazār-o Yak Šab, arabsky كتاب ألف ليلة وليلة Kitāb Alf Layla wa-Layla) je středověká arabská anonymní sbírka lidových pohádek, bajek, anekdot a dalších příběhů, která vznikala z...

INFORMACE

AUTOR
Issam Ramadan
DIMENZE
6,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Arabské pohádky.pdf

POPIS

V knize se můžete setkat se slavnými pohádkovými postavami, jako jsou Aladin, Ali Baba nebo Sindibád. Kromě toho poznáte i u nás méně známé příběhy, a to především povídky o Džuhovi, který je známou folklórní postavou v arabském světě. Představuje duchaplného člověka se smyslem pro humor, někdy hloupého a naivního, avšak vždy jednajícího s dobrým srdcem a úmyslem. Právě proto se často dostává do vtipných a nečekaných situací. Všechny pohádky v knize jsou upraveny tak, abyste se při čtení nejen pobavili, ale i procvičili moderní arabský jazyk. V publikaci proto najdete: • upravené pohádky v moderní arabštině, • český překlad na protější straně, • poznámky o arabských reáliích. Knihu doprovází CD ve formátu MP3, na kterém pohádky vypráví rodilý mluvčí. Nechte se okouzlit pohádkovým půvabem arabského jazyka!

Chcete si přečíst knihu?Arabské pohádky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Issam Ramadan. Číst Arabské pohádky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY