Drakulův host a jiné povídky

Drakulův host a jiné povídky - Bram Stoker | I15cajalco.com

... jiné povídky Bram Stoker. Kniha Drakulův host a jiné povídky od autora Bram Stoker ... Drakulův host a jiné povídky - Stoker Bram - Knihkupectví ... ... . Bram Stoker se proslavil především upířím románem Drakula. Ve svých povídkách se představuje jako tvůrce jemného literárního strachu, barvitých kulis, dramatických střetů i nečekaných rozuzlení s ironickým n ... O čem je kniha Drákulův host a jiné povídky? Bram Stoker se proslavil především upířím románem Drakula. Ve svých povídkách se představuje jako tvůrce jemného literárního strachu, bar ... Drakulův host a jiné povídky Bram Stoker od 183 Kč ... ... . Ve svých povídkách se představuje jako tvůrce jemného literárního strachu, barvitých kulis, dramatických střetů i nečekaných rozuzlení s ironickým nádechem.Jeho povídky se právem řadí ke klasice strašidelné literatury, ať už je to titulní „Drakulův ... Ke knize "Drakulův host a jiné povídky" doporučujeme také: Dracula Stoker, Bram Cena: 481 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi. Ukázka / obsah Přepis ukázky Jsem na 7. straně ¶ß. K . dyž jsme se připravovali na cestu, nad Mnichovem ... Hledáte Drakulův host a ji...

INFORMACE

AUTOR
Bram Stoker
DIMENZE
10,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Drakulův host a jiné povídky.pdf

POPIS

Bram Stoker se proslavil především upířím románem Drakula. Ve svýchpovídkách se představuje jako tvůrce jemného literárního strachu, barvitýchkulis, dramatických střetů i nečekaných rozuzlení s ironickým nádechem.Jeho povídky se právem řadí ke klasice strašidelné literatury, ať už je totitulní „Drakulův host“, poeovská „Indiánská žena“ či proslavený „Soudcůvdům“. Knihu uzavírá literární portrét Brama Stokera z pera Ondřeje Müllera,který autora představuje v překvapivém světle na pozadí viktoriánskéAnglie.

Chcete si přečíst knihu?Drakulův host a jiné povídky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bram Stoker. Číst Drakulův host a jiné povídky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY