Josef Fritzl – Netvor z Amstettenu

Josef Fritzl – Netvor z Amstettenu - Allan Hall | I15cajalco.com

...ilňoval ve sklepě svou dceru Elisabeth (42), ve středu poprvé vypovídal na státním zastupitelství v St ... Josef Fritzl Netvor z Amstettenu - Allan Hall | Knihy ... ... . Pöltenu před státní zástupkyní Christiane Burkheiser. Výslech trval asi dvě hodiny. Fritzl spolupracuje a vypovídá. Svých činů ale ani v nejmenším nelituje. Directed by David Notman-Watt. With Daisy Beaumont, Josef Fritzl, Elisabeth Fritzl, Rosemarie Fritzl. Interviews with family members, doctors and victims of 73-year-old Josef Fritzl, who held his daughter captive in a basement for 24 years and fathered seven children with her. Police study old Fritzl sex case Mr Fritzl confessed to imprisoning his daughter for 24 years Austrian inves ... PDF Josef Fritzl - Netvor z Amstettenu Kniha ... . Police study old Fritzl sex case Mr Fritzl confessed to imprisoning his daughter for 24 years Austrian investigators are examining a police file on "house of horrors" father Josef Fritzl for a rape in the city of Linz dating back to 1967. Josef Fritzl, který do předminulého týdne čtvrt století věznil ve sklepě domu v rakouském Amstettenu dceru, opakovaně ji znásilňoval a měl s ní sedm dětí, ve středu poprvé stanul před státní zástupkyní. Ještě předtím přes právníka vzkázal, že není žádným netvorem - své oběti přece mohl kdykoliv zabít. Napsal to německý bulvární deník Bild. Josef Fritzl, "o monstro de Amstetten" (Áustria, 9 de abril de 1935), é um criminoso que abusava sexualmente de sua filha Elizabeth Fritzl desde que esta tinha 11 anos de idade, em 1977. Em 24 de agosto de 1984, ele a aprisionou no porão de sua casa, número 40 da rua Ybbsstrasse da cidade de Amstetten, norte da Áustria, onde a drogou e algemou, mantendo-a assim prisioneira, estuprando-a ... 'No one will believe me': First words of daughter kept captive for 24 years by evil Josef Fritzl are revealed Fritzl imprisoned his daughter when she was 18 years old in a dungeon he built under ......

INFORMACE

AUTOR
Allan Hall
DIMENZE
5,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Josef Fritzl – Netvor z Amstettenu.pdf

POPIS

Jak byste nazvali člověka, který fanaticky obdivuje Adolfa Hitlera, fyzicky a psychicky terorizuje svou rodinu a znásilňuje nejen dívky na ulici, ale i svou jedenáctiletou dceru, kterou v jejích osmnácti uvězní na dalších 24 let do plesnivé podzemní kobky, kde z ní učiní svou sexuální otrokyni a zplodí s ní 7 dětí? Právě takový je Josef Fritzl, kterému říkají „netvor z Amstettenu“. Kromě detailní analýzy charakteru násilníka Fritzla přináší tato kniha příběh statečné a hrdé Elisabeth Fritzlové, která se ani po 24 letech strádání a znásilňování nenechala zlomit a bojovala za záchranu sebe i svých děti. Kniha je hlubokou sondou do svědomí rakouského národa, který se zřejmě ještě nevyrovnal se svou nacistickou minulostí a žije v zajetí všeobecné nevšímavosti a úřednické byrokracie. Závěrem jsou uvedeny paralely s dalšími temnými příběhy věznění a týrání, které se v Rakousku v posledních letech vyskytly. Autor knihy, britský novinář Allan Hall, napsal společně s Michaelem Leidigem knihu o Natasche Kampuschové. Mezi jeho další tituly patří například i Encyklopedie zločinu. Žije v Berlíně. Deset let byl dopisovatelem listů The Sun a Daily Mirror.

Chcete si přečíst knihu?Josef Fritzl – Netvor z Amstettenu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Allan Hall. Číst Josef Fritzl – Netvor z Amstettenu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY