Tajný buddhismus

Tajný buddhismus - Kalu | I15cajalco.com

...učení, které ukazují tibetský buddhismus jako živý, pestrý a často i překvapivý ... Buddhismus by Anne Fehrenbacher on Prezi ... . Kalu rinpočhe, lama světla, byl jedním z nejvýznamnějších lamů 20. století. Trávit čas knihou Tajný buddhismus! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Tajný buddhismus a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Kniha Tajný buddhismus je souborem učení významného buddhistického mistra Kalu Rinpočheho. Jde o sebrané záznamy hlubokého a rozmanitého učení, které ukazují tibetský bud ... Publikace o buddhismu | Buddhismus Diamantové cesty ... . Jde o sebrané záznamy hlubokého a rozmanitého učení, které ukazují tibetský buddhismus jako živý, pestrý a často i překvapivý. Kalu rinpočhe, lama světla, byl jedním z nejvýznamnějších lamů 20. století. Kniha Tajný buddhismus je souborem učení významného buddhistického mistra Kalu rinpočheho. Kupte knihu Tajný buddhismus (Kalu) v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte ...

INFORMACE

AUTOR
Kalu
DIMENZE
7,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajný buddhismus.pdf

POPIS

Přehled tibetského buddhismu od významného tibetského lamy, Kalu rinpočheho, obsahuje mnoho základních pojmů i pokročilejších učení představených přístupnou formou. Tento svazek sebraných učení se zaměřuje na vadžrajánu a kromě rozdělení a vysvětlení různých tříd tanter, meditací, iniciací předkládá také historii buddhistických škol Kagjü a Šangpa, základy tibetské medicíny a řadu příběhů ze života známých mistrů. Kalu rinpočhe (1904-1989) studoval a praktikoval buddhismus pod vedením mnoha učitelů všech tradic a byl jedním z prvních tibetských mistrů, kteří učili na Západě.

Chcete si přečíst knihu?Tajný buddhismus ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kalu. Číst Tajný buddhismus Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY