Past na rovníku - Tajemná Indonésie 1: Průvodce

Past na rovníku - Tajemná Indonésie 1: Průvodce - Jiří Hanzelka, | I15cajalco.com

...estopis Past na rovníku - tajemná Indonésie (Zikmund, Hanzelka) 504700008: Freytag & Berndt vydavatelství : 1 187,- Nabízíme automapy, atlasy, turistické a cyklomapy, cestovní průvodce, outdoorové publikace-horolezectví, potápění, divoká voda, MTB, cykloturistika, skial ... PDF Past na rovníku - Knihovnice.cz ... ... Na dotaz: atlas Střední Evropa 1:700 t. 504300026: Freytag & Berndt vydavatelství ... cestopis Past na rovníku - tajemná Indonésie (Zikmund, Hanzelka) 504700008: Freytag ... J. Hanzelka, M. Zikmund, R. Švaříček - Past na rovníku - Tajemná Indonésie 1. kód: M427019C-FL 448 stran + nástěnná mapa světa H+Z + kalendář Asie H+Z 2009 a 2010 + šperk Jin Jang z Asie Kniha Past na rovníku - Tajemná Indonésie I. byla pokřtěna dnes odpoledne v ... Kniha: Past na rovníku | Knihy.ABZ.cz ... ... J. Hanzelka, M. Zikmund, R. Švaříček - Past na rovníku - Tajemná Indonésie 1. kód: M427019C-FL 448 stran + nástěnná mapa světa H+Z + kalendář Asie H+Z 2009 a 2010 + šperk Jin Jang z Asie Kniha Past na rovníku - Tajemná Indonésie I. byla pokřtěna dnes odpoledne v Paláci knih Luxor. Akce, spojené s autogramiádou, se zúčastnil Miroslav Zikmund a Rudolf Švaříček. Ke knize se chystá také rozsáhlá výstava. Otevřena bude nejspíše v Náprstkově muzeu v únoru příštího roku k 90. narozeninám Miroslava Zikmunda. Past na rovníku - Tajemná Indonésie I. Knihu autorů J.Hanzelky + M.Zikmunda, R. Švaříčka vydáváme v edici LIVINGSTONE! Bez pomoci vydavatelství ji sami celou „vyrábíme"! Hlavní osou knihy PAST NA ROVNÍKU je ojedinělý cestopis H+Z. Jde o poslední text, který známá dvojice napsala. Všechny informace o produktu Kniha Past na rovníku - Jiří Hanzelka, Miroslav Zikmund a Rudolf Švaříček, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Past na rovníku - Jiří Hanzelka, Miroslav Zikmund a Rudolf Švaříček. 1. znám a chci hodnotit. Tam za řekou je Argentina 100%. Jiří Hanzelka, Miroslav Zikmund. příroda, cestování ... Past na rovníku - Tajemná Indonésie 1 (100%), Přemožení poušt ... Past na rovníku - Tajemná Indonésie I. Hanzelka a Zikmund, jaké jste ještě neviděli. Než tuhle knihu autoři stačili vydat, dostali zákaz publikovat. V rukopise zůstal i text, který právě poprvé vyšel. Je to i poslední cestopis, jenž legendární dvojice společně napsala. Past na rovníku - Katalog výstavy Katalog úspěšné výstavního projektu a zároveň poslední cestopis z druhé cesty H+Z Past na rovníku. Jak ukázaly předešlé výstavy fotografií H+Z, společné aktivity projektů National Geographic a Tajemná Indonésie, budí dnes dílo Hanzelky a Zikmunda stále obrovský zájem, obdiv a respekt. Zatím poslední cestopis Jiřího Hanzelky a Miroslava Zikmunda Cejlon, ráj andělů získal v úterý v pražském Luxoru pokračování. Past na rovníku - Tajemná Indonésie I. je dokončený rukopis obou cestovatelů započatý v roce 1971. Jak Zikmund svěřil čtenářům na setkání, nedokončili ho, protože se stali „zakázanými autory"....

INFORMACE

AUTOR
Jiří Hanzelka,
DIMENZE
10,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Past na rovníku - Tajemná Indonésie 1: Průvodce.pdf

POPIS

Cesta Jiřího Hanzelky a Miroslava Zikmunda kolem světa měla dvě části - ta první, věnovaná Africe a Americe, je dokonale zpracovaná, ale cesta po Asii byla pro veřejnost zdokumentována jen zčásti. Než stačili autoři své dílo vydat celé, bylo jim znemožněno publikovat. V rukopise tak zůstal i text, který nyní vychází v knize "Past na rovníku - Tajemná Indonésie I". Je to zároveň poslední cestopis, který legendární dvojice společně napsala.Miroslav Zikmund se po letech k dávno napsanému a odloženému textu vrátil a ve spolupráci s cestovatelem Rudou Švaříčkem jej dopracoval a připravil k vydání.

Chcete si přečíst knihu?Past na rovníku - Tajemná Indonésie 1: Průvodce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Hanzelka,. Číst Past na rovníku - Tajemná Indonésie 1: Průvodce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY