Dědicové Havraního útesu

Dědicové Havraního útesu - Barbara Taylor Bradfordová | I15cajalco.com

...uvisející knihy ... Dědicové Havraního útesu Autor: Bradfordová, Barbara Taylor Nakladatel: Ikar EAN: 9788024911045 ISBN: 978-80-249-1104-5 Originál: Heirs Of Ravenscar Překlad: Jašová, Jana Popis: 1× kniha, vázaná, 496 stran, česky Rozměry: 13 × 21 cm Rok vydání: 2008 (1 ... Černobíle - KNIHOS ... . vydání) Hledáte Dědicové Havraního útesu od Barbara Taylor Bradfordová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha jménem Dědicové Havraního útesu je dobrým kusem literatury, jenž čtenáři poskytne trochu jiný pohled na svět. Opravdu zabaví na předlouhé hodiny. Všichni, koho znám a četli tuto knížku, říkají, že jazyk je trochu nepříjemný, obzvl ... Kniha Dědicové Havraního útesu - Taylor Bradfordová ... ... . 33 prodejen po celé ČR Kniha jménem Dědicové Havraního útesu je dobrým kusem literatury, jenž čtenáři poskytne trochu jiný pohled na svět. Opravdu zabaví na předlouhé hodiny. Všichni, koho znám a četli tuto knížku, říkají, že jazyk je trochu nepříjemný, obzvlášť pokud chcete knihu přečíst rychle. O čem je kniha Dědicové Havraního útesu? V druhé části rozsáhlé ságy se ke čtenářům vrací anglická rodina Deravenelových, jíž patří nejenom starod...

INFORMACE

AUTOR
Barbara Taylor Bradfordová
DIMENZE
3,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Dědicové Havraního útesu.pdf

POPIS

V druhé části rozsáhlé ságy se ke čtenářům vrací anglická rodina Deravenelových, jíž patří nejenom starodávné sídlo předků, Havraní útes na divokém pobřeží Severního moře v Yorkshiru, ale také prosperující mezinárodní firma, jež nese jméno jejich předka: Ravenel. Na počátku příběhu se znovu setkáváme s charismatickým Edwardem, tentokrát už jako s úspěšným ředitelem a otcem početné rodiny. Právě skončila první světová válka, život v Anglii se vrací do normálních kolejí a zbídačelá země si líže rány. Rodina Deravenelových měla neobyčejné štěstí: nikdo z jejích členů nepřišel o život a ani jejich podnikání válečná vřava nijak neovlivnila. Edward se raduje ze svých kouzelných dětí, užívá si mimomanželský vztah s moudrou Jane a tvrdě pracuje na tom, aby se z Ravenelu stala jedna z nejúspěšnějších mezinárodních firem. Nad osudy jeho rodu se však začínají stahovat temná mračna. Edwardův bratr George má pocit křivdy a snaží se dělat všechno proto, aby Edwardovi uškodil. Rozpoutá tak řetězec událostí, který těžce postihne všechny Deravenelovy. Téměř to vypadá, jako by na rodinu dopadla tajemná kletba, která ovlivnila i životy dalších generací. Dokonce i po více než půl století život Edwardova vnuka Harryho… Barvitá historická mozaika s dokonale propletenými osudy hlavních postav vznikla na motivy skutečných historických událostí: autorka je vytvořila jako moderní paralelu k příběhu anglických vládnoucích dynastií středověku, Plantagenetů a Tudorovců.

Chcete si přečíst knihu?Dědicové Havraního útesu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Taylor Bradfordová. Číst Dědicové Havraního útesu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY