Rande jak má být: Moderní dívka vyhrává ve hře lásky

Rande jak má být: Moderní dívka vyhrává ve hře lásky - Sarah Ivens | I15cajalco.com

...zvanou randění - a jak ji vyhrát. Průvodce nesmělé dívky nabízí tipy, návody a odpovědi ze života zaměřené na to, jak najít, svést a udržet si toho pravého muže ... Rande jak má být - Ivens Sarah - knihkupectví Beletrie.eu ... . Kupte nebo prodejte knihu Rande jak má být v online antikvariátu TrhKnih.cz ... Rande jak má být moderní dívka vyhrává ve hře lásky román pro ženy. Sarah Ivens. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil ... jak se vyhnout tomu nepravému typu. Radí dívkám, jak se mají připravit na první rande, jak postupovat dál, jak muže ... Rande jak má být -- Moderní dívka vyhrává ve hře lásky - Sarah Ivens. Kniha Ra ... Rande ako ma byt sarah ivens levně | Mobilmania zboží ... . Radí dívkám, jak se mají připravit na první rande, jak postupovat dál, jak muže ... Rande jak má být -- Moderní dívka vyhrává ve hře lásky - Sarah Ivens. Kniha Rande jak má být sděluje moderní dívce pravdu o tom, jak rozehrát hru zvanou randění - a jak ji vyhrát. Průvodce nesmělé dívky nabízí tipy, návody a odpovědi ze života zaměřené na to, jak najít,... Rande jak má být Autor Sarah Ivens. Časy se mění a dnešní dívka už nesedává k koutě a nečeká na prince z pohádky. Sarah Ivensová oslovuje moderní dívky, které hledají toho pravého partnera, a radí jim, jak jednat úspěšně, rafinovaně, cílevědomě, a přitom si uchovat ... Rande jak má být. moderní dívka vyhrává ve hře lásky. Sarah Ivens ; [z anglického originálu ... přeložil Jan Žlábek] ... Zvládni to sama 67 5. Jak být neodolatelná 82 6. Určení vítěze 99 7. Klíče k námluvám 116 8. První schůzky 133 ...

INFORMACE

AUTOR
Sarah Ivens
DIMENZE
9,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Rande jak má být: Moderní dívka vyhrává ve hře lásky.pdf

POPIS

Kniha Rande jak má být sděluje moderní dívce pravdu o tom, jak rozehrát hru zvanou randění - a jak ji vyhrát. Průvodce nesmělé dívky nabízí tipy, návody a odpovědi ze života zaměřené na to, jak najít, svést a udržet si toho pravého muže. Je to naprosto zásadní kniha pro svobodné ženy plná odpovědí na všeobecně platné problémy a úskalí a poskytující rady a zkušenosti. Zabívá se následujícími tématy:Kde hledat a najít svou lásku Jak si získat muže a jak vypadat co nejlépe Jak se vyhnout mužům, kteří nejsou k ničemu, jsou podivní a jen se s mimi ztrácí čas První rande - jak ho, když vzplanete, zvládnou s chladnou hlavou! Jak okouzlit jeho přátelé a rodinu Je to láska, nebo jen vášnivá epizodka? Co dělat s panem dokonalým, když ho dostaneteTato kniha je nepostradatelným a úžasným rádcem, který Vám pomůže při hledání toho pravého muže, aniž byste se při tom příliš stresovaly.

Chcete si přečíst knihu?Rande jak má být: Moderní dívka vyhrává ve hře lásky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sarah Ivens. Číst Rande jak má být: Moderní dívka vyhrává ve hře lásky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY