Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Pardubickém kraji

Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Pardubickém kraji - Vratislav Nejedlý, | I15cajalco.com

...bsáhlé, encyklopedicky pojaté dílo z pera dvou odborníků na danou problematiku zachycuje poslední stav vědomostí o významném typu sochařských děl, které se výrazně uplatňují v městských a vesnických prostorech i ve ... Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v ... ... ... contact. Zákupy state chateau Borská 1 471 23 Zákupy. tel.: +420 487 857 278. e-mail: [email protected] Objednávejte knihu Mariánské, Trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Pardubickém kraji v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Mariánské, Trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Pardubickém kraji z kategorie kultura a zábava, knihy, media, naučné a odborné, koupíte vý ... Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Mariánské, Trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Pardubickém kraji z kategorie kultura a zábava, knihy, media, naučné a odborné, koupíte výhodně přes Chci.cz. Kupte knihu MARIÁNSKÉ,TROJIČNÍ A DALŠÍ SVĚTECKÉ SLOUPY A PILÍŘE V ÚSTECKÉM KRAJI (Kateřina Adamcová) s 15 % slevou za 605 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kupte knihu Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Jihočeského kraje (Ivana Maxová) s 12 % slevou za 190 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Plzeňském kraji Pavel Zahradník , Vratislav Nejedlý , Victor Kovařík , Kateřina Adamcová Běžná cena:...

INFORMACE

AUTOR
Vratislav Nejedlý,
DIMENZE
7,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Pardubickém kraji.pdf

POPIS

Obsáhlé, encyklopedicky pojaté dílo z pera dvou odborníků na danou problematiku zachycuje poslední stav vědomostí o významném typu sochařských děl, které se výrazně uplatňují v městských a vesnických prostorech i ve volné krajině. Je zde představeno celkem 165 sloupů a pilířů, existujících i zaniklých, známých i umělecky průměrných. Knihu doplňuje několik set černobílých fotografií a barevná obrazová příloha.

Chcete si přečíst knihu?Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Pardubickém kraji ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vratislav Nejedlý,. Číst Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Pardubickém kraji Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY