Encyklopedie řádů a kongregací v českých zemích III/3.

Encyklopedie řádů a kongregací v českých zemích III/3. - Milan Buben | I15cajalco.com

...tvrtek 14.05.2020 nebo k ... spiritualita, zaměření, organizace a struktura, popis jejich působení u nás, tabulky významných představitelů řádů (v zahraničí ... Encyklopedie řádů a kongergací III. díl od 363 Kč - Heureka.cz ... ... E-kniha: Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích III. - 3 sv - Milan Buben. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Milan M. Buben: Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích IV. díl - 1. svazek Milan M. Buben. Encyklopedie ř ... Encyklopedie ceskych vesnic v levně | Blesk zboží ... . Milan M. Buben: Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích IV. díl - 1. svazek Milan M. Buben. Encyklopedie řádů, kongregací. a řeholních společností. katolické církve v českých zemích. 11. díl, 11. svazek: Mnišské řády Všechny informace o produktu Kniha Encyklopedie řádů, kongregací v českých zemích II.díl -- Řeholníci kanovníci a mnišské řády 2.svazek Milan M. Buben, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Encyklopedie řádů, kongregací v českých zemích II.díl -- Řeholníci kanovníci a mnišské řády 2.svazek Milan M. Buben. Publikace: Encyklopedie řádů a kongregací v českých zemích III/3. - Milan Buben. Poslední svazek 3. dílu se podrobně věnuje následujícím řeholním klerikům: theatini, barnabiti, jezuité, piaristi, somaskové a kamiliáni. Encyklopedie řádů a kongregací v českých zemích III/3. - Buben Milan - Poslední svazek 3. dílu se podrobně věnuje následujícím řeholním klerikům: theatini, barnabiti, jezuité, piaristi...

INFORMACE

AUTOR
Milan Buben
DIMENZE
11,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Encyklopedie řádů a kongregací v českých zemích III/3..pdf

POPIS

Poslední svazek 3. dílu se podrobně věnuje následujícím řeholním klerikům: theatini, barnabiti, jezuité, piaristi, somaskové a kamiliáni. U každého je zmíněna spiritualita, zaměření, organizace a struktura, popis jejich působení u nás, tabulky významných představitelů řádů (v zahraničí i u nás) a příslušný ilustrační doprovod (znaky, historické řádové oděvy, budovy spjaté s působením řádu a podobně). Svazek ukončuje podrobný seznam literatury a slovníček odborných výrazů. Řada si už získala odpovídající prestiž, věříme, že zejména konečně nemarxistické zpracování role piaristů a jezuitů v Českých zemích získá velký zájem mnoha čtenářů.

Chcete si přečíst knihu?Encyklopedie řádů a kongregací v českých zemích III/3. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Buben. Číst Encyklopedie řádů a kongregací v českých zemích III/3. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY