Přesvědčujte a ovlivňujte pomocí příběhů: Storytelling

Přesvědčujte a ovlivňujte pomocí příběhů: Storytelling - Annette Simmons | I15cajalco.com

...teří jsou denně ve styku s lidmi (ať už se zákazníky nebo svými spolupracovníky) ... Osobní rozvoj - Trh knih - můj antikvariát online ... . Přidejte do dialogu trochu lidskosti. Storytelling Kniha Přesvědčujte a ovlivňujte pomocí příběhů je určena zejména manažerům, obchodníkům a podnikatelům, zkrátka těm, kteří jsou denně ve styku s lidmi (ať už se zákazníky nebo svými spolupracovníky). Storytelling ve školství. Děti se pomocí příběhů učí o světě kolem sebe již od malička např. prostřednictvím pohádek. Metoda storytellingu ve výuce je pro ně proto velmi přir ... PDF Kniha Vychovatelství: Učebnice teoretických základů ... ... . prostřednictvím pohádek. Metoda storytellingu ve výuce je pro ně proto velmi přirozená a příjemná. Pomáhá jim lépe přijímat a reprodukovat text, lépe komunikovat. Storytelling 1. KREATIVNÍ PRÁCES INFORMACEMITÉMA 9StorytellingPo nastudování byste měli:»» vědět, jak vystavět příběh,»» chápat význam storytellingu,»» znát možnosti využití storytellingu. Kniha Přesvědčujte a ovlivňujte pomocí příběhů (Annette Simmons) - aj ďalšie odborné knihy nájdete v špecializovanom kníhkupectve na pravnickaliteratura.sk Přesvědčujte a ovlivňujte pomocí příběhů: Storytelling. New English File Upper-Intermediate Teachers Book with Test and Assessment. Kate: Budoucí královna. Fórum pastorálních teologů VIII.: Křest a iniciace. 141 - A. Simmons: Přesvědčujte a ovlivňujte pomocí příběhů - Storytelling. 91 - M. Neenan, S. Palmer: Kognitivně-behaviorální koučink v prax...

INFORMACE

AUTOR
Annette Simmons
DIMENZE
9,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Přesvědčujte a ovlivňujte pomocí příběhů: Storytelling.pdf

POPIS

Kniha Přesvědčujte a ovlivňujte pomocí příběhů je určena zejména manažerům, obchodníkům a podnikatelům, zkrátka těm, kteří jsou denně ve styku s lidmi (ať už se zákazníky nebo svými spolupracovníky). Přidejte do dialogu trochu lidskosti. Naučte se vyprávět příběhy a žasněte nad tím, jak je snadné ostatní nejen přesvědčovat a ovlivňovat, což prozrazuje titul této knihy, ale také:získat důvěru ostatních přitáhnout pozornost inspirovat a motivovat druhé usměrnit skupinová rozhodnutí dát informacím smysl, který by holá fakta nikdy dát nemohlaAnnette Simmons vás provede jednotlivými kroky, které vám pomohou najít, vytvořit a také co nejefektivněji používat vaše vlastní příběhy typu:Kdo jsem? a Proč jsem tady? – Lidé o vás potřebují něco vědět, než vám začnou důvěřovat. Ukažte, že oplýváte kvalitami, které vaši posluchači hledají. Učení – Změňte chování ostatních snáze než udělováním rad. Vize – Vidina krásné a zajímavé budoucnosti okamžitě zmenší současné problémy. Hodnoty v praxi – Hodnoty jsou subjektivní. Ukažte, co daná hodnota znamená právě pro vás. Vím, co si myslíš – Odhalte tajná podezření vašich posluchačů a vzápětí jejich pochybnosti vyvraťte.O autorce:ANETTE SIMMONS je prezidentkou firmy Group Precess Consulting a mezi své klienty řadí NASA, IRS a Microsoft. Vystupovala v televizích CNBC a NPR. Zmíněna byla také v časopise Fortune, The Washington Post a dalších. Je autorkou několika publikací. Žije v Severní Karolíně.

Chcete si přečíst knihu?Přesvědčujte a ovlivňujte pomocí příběhů: Storytelling ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Annette Simmons. Číst Přesvědčujte a ovlivňujte pomocí příběhů: Storytelling Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY