Péče o novorozence a kojence: Maminčin domácí lékař

Péče o novorozence a kojence: Maminčin domácí lékař - Martin Gregora, | I15cajalco.com

...vede prvními měsíci života vašeho potomka a zodpoví nejčastější dotazy týkající se péče o zdraví miminka, kojení, očkování, hygieny a všech potřeb vašeho maličkého ... Péče o novorozence a kojence - Martin Gragora, Milena ... ... . ... Všechny informace o produktu Kniha Péče o novorozence a kojence - Gregora Martin, Dokoupilová Milena, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Péče o novorozence a kojence - Gregora Martin, Dokoupilová Milena. Péče o novorozence a kojence a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk. ... Péče o ... Péče o novorozence a kojence - Martin Gragora, Milena ... ... . Péče o novorozence a kojence a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk. ... Péče o novorozence a kojence (e-kniha) Maminčin domácí lékař, 4., přepracované vydání ... Úvod Zdravotnictví, zdraví, bylinky Péče o novorozence a kojence - Maminčin domácí lékař - Martin Gregora (642219) Péče o novorozence a kojence - Maminčin domácí lékař - Martin Gregora (642219) ‌ ‌ Gregora - Péče o novorozence a kojence - Maminčin domácí lékař (2002) Grada Publishing PRAHA 2002, 2. aktualizované a doplněné vydání, 88 stran, fotografie, vázaná, stav výborný. (X936)...

INFORMACE

AUTOR
Martin Gregora,
DIMENZE
11,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Péče o novorozence a kojence: Maminčin domácí lékař.pdf

POPIS

Narození děťátka je pro celou rodinu radostnou událostí. Na druhé straně však s sebou přináší pro novopečenou maminku mnoho tušených, ale i naprosto nečekaných starostí a otázek - zejména v prvních dnech a týdnech po porodu. A právě proto je tu kniha MUDr. Martina Gregory a MUDr. Magdaleny Paulové, CSc., která vás bezpečně provede prvními měsíci života vašeho potomka. Publikace si klade za cíl zodpovědět vám nejčastější dotazy týkající se zdraví a potřeb vašeho maličkého, chce být tím nejlepším rádcem v péči o něj. Pokud hledáte rychlou pomoc či radu, neváhejte a sáhněte právě po knize Péče o novorozence a kojence.

Chcete si přečíst knihu?Péče o novorozence a kojence: Maminčin domácí lékař ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Gregora,. Číst Péče o novorozence a kojence: Maminčin domácí lékař Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY