Zlatý kříž: Městské války 1.

Zlatý kříž: Městské války 1. - Pavel Renčín | I15cajalco.com

...žení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Zlatý kříž -- Městské války 1. - Renčín Pavel | Srovnanicen.cz ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Všechny informace o produktu Kniha Zlatý kříž -- Městské války 1. - Renčín Pavel, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zlatý kříž -- Městské války 1. - Renčín Pavel. Zlatý kříž je úvodním díle ... 3 minuty s ... Pavel Renčín - Zlatý kříž - YouTube ... . - Renčín Pavel. Zlatý kříž je úvodním dílem fantasy trilogie Městské války. Jde o městskou fantasy z České Republiky, která vypráví o zrození hrdiny. Pokud je ovšem hrdina to správné slovo. Městské války 1 - Zlatý kříž - Renčín Pavel Vloženo 30.11.2008 uživatelem Veronika Salášková Zlatý kříž, nový román Pavla Renčína, je úvodním dílem trilogie Městské války. Zlatý kříž je úvodním dílem fantasy trilogie Městské války Jde o městskou fantasy z České Republiky, která vypráví o zrození hrdiny. Pokud je ovšem hrdina to správné slovo. Václav Vran pracuje jako analytik v bance. Vede všední život, který udržuje pod kontrolou pomocí mobilního telefonu, množs Zlatý kříž Městské války 1. Pavel Renčín; rok vydání - 2008. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 278 K č. Václav Vran pracuje jako analytik v bance. ... Zlatý kříž. série: Městské války díl v sérii: 1. Kategorie: fantasy. ......

INFORMACE

AUTOR
Pavel Renčín
DIMENZE
9,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlatý kříž: Městské války 1..pdf

POPIS

Václav Vran pracuje jako analytik v bance. Vede všední život, který udržuje pod kontrolou pomocí mobilního telefonu, množství peněz a povrchních přátel. Když si jednoho dne krátí cestu z práce přes park, zaútočí na něj démon. Přestože srážku díky oběti neznámého muže v kroužkové zbroji přežije, jeho život se navždy změní. Dále už příběh pádí zběsilým tempem, strhává závoje všední reality a odkrývá skutečnou duši Prahy. Srdce města bije o překot. Kdo jsou Pražané, co nosí pod kabáty meče? Kde se vzali městští druidové? Jaké zlo číhá v labyrintu pražských kanálů a kde je ukryta duše města? Na odpovědi bude čas později, pro začátek Václavovi postačí mnohem méně. Přežít. Zlatý kříž je úvodním dílem fantasy trilogie Městské války. Jde o městskou fantasy z České Republiky, která vypráví o zrození hrdiny. Pokud je ovšem hrdina to správné slovo.

Chcete si přečíst knihu?Zlatý kříž: Městské války 1. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Renčín. Číst Zlatý kříž: Městské války 1. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY