O lásce a sexu

O lásce a sexu - Kateřina Janouchová | I15cajalco.com

...ni sami ... Filmy o lásce budou mezi diváky vždy populární, protože láska je pocit, který všichni důvěrně známe ... o lásce a sexu.. - Sex a vztahy — testi.cz, online testy ... . Ve filmu, stejně jako v životě, nejde vztah mezi dvěma milenci vždy hladce a někdy je třeba projít mnoha zkouškami, než dotyční najdou harmonii a štěstí. Ifenomén pro vás shromáždil 20 skvělých filmů, ve kterých se hlavní hrdinové nevzdávají a bojují za ... O lásce a sexu: Zajímá vás, co si naši pradědové a prababičky mohli přečíst o lásce a sexu? Přinášíme v ... Písničky o lásce cz, sk - YouTube ... ... O lásce a sexu: Zajímá vás, co si naši pradědové a prababičky mohli přečíst o lásce a sexu? Přinášíme vám kapitolu z knihy Škola milenců z roku 1910, popisující vývoj vztahu lásky a sexu od minulosti do současnosti. Více informací naleznete v našem článku. České a Slovenské, veselé i smutné písničky o lásce. Kniha Kateřiny Janouchové Sexsvar (O lásce a sexu), která se stala švédským bestsellerem a velký úspěch sklízí i v zahraničí, je určena především mladým dívkám začínajícím si klást otázky týkající se vlastního těla, lásky a sexu (ale jistě se v ní mnohé dozví i chlapci či dospělí). Poradna + Přiznání o lásce a sexu. 2.8K likes. Všechna přiznání jsou ANONYMNÍ ! Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty. Nejlepší citáty téměř o všem na každý den. Básničky o sexu - 110 básniček . Kategorie ... oberu tě o tvou čest už jdu na to o sto šest. POSLAT NA E-MAIL VODAFONE T-MOBILE O2 SLOVENSKO. Sex Filmy o sexu, filmy o lásce a sexu. Lena je sedmnáctiletá holka z obyčejné rodiny. První zamilování, tajné noční dobrodružství, magická rána nad Dunajem... test o lásce a sexu.. (Sex a vztahy) Autor: Kamilacz (anonym)... vloženo 6.5.2008....

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Janouchová
DIMENZE
11,44 MB
NÁZEV SOUBORU
O lásce a sexu.pdf

POPIS

Kniha Kateřiny Janouchové Sexsvar (O lásce a sexu), která se stala švédským bestsellerem a velký úspěch sklízí i v zahraničí, je určena především mladým dívkám začínajícím si klást otázky týkající se vlastního těla, lásky a sexu (ale jistě se v ní mnohé dozví i chlapci či dospělí). Autorka zde velmi odvážně, bez příkras, nabádání a příkazů probírá nejcitlivější a dodnes do určité míry tabuizované otázky týkající se sexuálních prožitků a milostných vztahů, kterými se v pubertě zabývá snad každá dívka. Lze ji nazvat knihou o lásce a sexu, k níž autorka po mnoho let shromažďovala materiál mj. na základě autentických rozhovorů, a dívky v ní najdou odpovědi snad na všechny nejasnosti, o nichž se velmi nesnadno hovoří. Získají zde spoustu užitečných informací o lásce, zamilování, polibcích, ale i o onanii, sexuálních fantaziích, o pohlavních chorobách a prevenci, takže knihu lze do určité míry považovat za jakousi učebnici, psanou velmi nenásilnou a pro mladé lidi snadno stravitelnou formou bez jakéhokoli moralizování a zákazů. Koneckonců právě takovýto druh literatury na našem trhu dosud chybí a aktuálnost tématu, čtivost a snadná přístupnost knihy ji přímo předurčuje k oblibě zejména u dospívajících čtenářů.

Chcete si přečíst knihu?O lásce a sexu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Janouchová. Číst O lásce a sexu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY