Svět buddhistických obrazů

Svět buddhistických obrazů - Hans Wolfgang Schumann | I15cajalco.com

...ckých obrazů Hans Wolfgand Schumann. 384 K č 495Kč Není skladem ... Vít Erban - přednášky, publikace - jcu.cz ... . Začni tam, kde jsi Pema Čhödrön ... Svět buddhistických obrazů : ikonografická příručka buddhismu mahájány a tantrajány / Hans Wolfgang Schumann ; z němčiny přeložil Jan Filipský. -- Vyd. -- Vyd. 1. Svět buddhistických obrazů. Hans Wolfgang Schumann. Cena 495,00 K ... 2. Hans Wolfgang Schumann: Svět buddhistických obrazů. Ikonografická příručka buddhismu mahájány a tantrajány. Z n ... Svět buddhistických obrazů - Hans Wolfgang Schumann ... ... . Ikonografická příručka buddhismu mahájány a tantrajány. Z němčiny přeložil Jan Filipský. (Academia) Encyklopedie buddhistické symboliky na území Indie a Tibetu ve spolehlivém odborném překladu, doložená 420 ilustracemi. 3. Bardo thödol. Schumann, Hans Wolfgang - Svět buddhistických obrazů (hodnocení: 1/1) kol. - Svět v číslech 2009. Feynman, Richard P. - Šest snadných kapitol (hodnocení: 2,67/3) Paccalet, Yves - Tajemný život delfín ......

INFORMACE

AUTOR
Hans Wolfgang Schumann
DIMENZE
10,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Svět buddhistických obrazů.pdf

POPIS

Souhrnná příručka ikonografie buddhismu mahájány a tantrajány ztvárňuje veškeré nadpozemské bytosti, jež jsou v duchovním životě severní Indie stejně jako Tibetu, Nepálu, Bhútánu a Mongolska předmětem vzývání a uctívání, ale také velké osobnosti z dějin buddhistického učení. Dílo významného německého indologa a autora několika dalších úspěšných knih o buddhismu tak představuje úplný panteon severního buddhismu a je spolehlivou pomůckou, která v jinak nepřehledné změti buddhů, bódhisattvů, bohů a světců umožní rozpoznat jednotlivé postavy s jejich postoji, gesty a atributy a pochopit je ve všech náboženských souvislostech. Doprovodný výklad filosoficky přesně uvádí čtenáře do nejdůležitějších myšlenkových soustav všech směrů buddhismu a podává historický a ikonografický rozbor jednotlivých postav, jež přibližuje i prostřednictvím legend, které je obklopují.

Chcete si přečíst knihu?Svět buddhistických obrazů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hans Wolfgang Schumann. Číst Svět buddhistických obrazů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY