Všechno přiznávám, všechno

Všechno přiznávám, všechno - Johannes Mario Simmel | I15cajalco.com

...ouského spisovatele J. M. Simmela.. Děj text: Přiznávám, že jarní dny mi nesvědčí přiznávám, že přesto mám je rád jsou zkrátka bez řečí a to je největší přiznávám, to se mi líbí ... Recenze Všechno přiznávám, všechno - Johannes Mario Simmel ... ... . ... všechno co jsem chtěl ... Všechno přiznávám, všechno Johannes Mario Simmel. Všechno přiznávám, všechno. Johannes Mario Simmel. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. Příběh se odehrává v Německu a Rakousku padesátých let. Hrdinou je zoufalý, bezmocný muž, který se náhodou dozví ... Všechno přiznávám, všechno. Všechno přiznávám, všechno z roku 1 ... Co všechno znamená NESSTAR? - ResearchGate ... . Příběh se odehrává v Německu a Rakousku padesátých let. Hrdinou je zoufalý, bezmocný muž, který se náhodou dozví ... Všechno přiznávám, všechno. Všechno přiznávám, všechno z roku 1952 je román rakous...

INFORMACE

AUTOR
Johannes Mario Simmel
DIMENZE
10,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Všechno přiznávám, všechno.pdf

POPIS

Tento příběh se odehrává v Německu a Rakousku padesátých let. Hrdinou není tvrdý muž, který si se vším poradí a všechno zvládne, ale spíš "smutný, nemocný mužíček, který si sám zoufá, ničemu nevěří a má strach". Tajným trikem se dozví, že jeho dny jsou sečteny, další život a až hektickou aktivitu určuje už jen nevyléčitelná choroba. Veškeré úsilí věnuje tomu, aby se vyvázal ze všech společenských a osobních vztahů, aby i za cenu podvodu a vraždy dosáhl vnější a vnitřní nezávislosti. Zaskočen neočekávanou úlohou otce duševně narušeného, asociálního dítěte sepisuje pod ochranou ředitele dětského ústavu a psychologa historii svého života a přiznává všechno, čeho se dopustil, a teprve nyní, na prahu smrti, si to plně uvědomuje.

Chcete si přečíst knihu?Všechno přiznávám, všechno ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Johannes Mario Simmel. Číst Všechno přiznávám, všechno Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY