Psychologie a sociologie ekonomického chování

Psychologie a sociologie ekonomického chování - Zuzana Hubinková | I15cajalco.com

... chování ... Všechny informace o produktu Kniha Psychologie a sociologie ekonomického chování - Hubinková Zuzana a kolektiv, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Psychologie a sociologie ekonomického chování - Hubinková Zuzana a kolektiv ... Psychologie a sociologie ekonomického chování | Flexibooks ... ... . U k á z k a k n i h y z i n t e r n e t o v é h o k n i h k u p e c t v í w w w . k o s m a s . c z , U I D : K O S 1 8 1 3 1 3 Podobné jednotky. Psychologie a sociologie ekonomického chování / Hlavní autor: Hubinková, Zuzana, 1971- Vydáno: (2005) Psychologie a sociologie ekonomického ... Psychologie a sociologie ekonomického chování - Ebook written by Hubinková Zuzana, a kolektiv. Read this book using Go ... Psychologie a sociologie ekonomického chování | Knihy.ABZ.cz ... . Psychologie a sociologie ekonomického chování / Hlavní autor: Hubinková, Zuzana, 1971- Vydáno: (2005) Psychologie a sociologie ekonomického ... Psychologie a sociologie ekonomického chování - Ebook written by Hubinková Zuzana, a kolektiv. Read this book using Google Play Books app on your PC, android, iOS devices. Download for offline reading, highlight, bookmark or take notes while you read Psychologie a sociologie ekonomického chování. FILOZOFIA Psychológia Psychologie a sociologie ekonomického chování. Psychologie a sociologie ekonomického chování. Hubinková Zuzana a kolektiv. Grada , 2008 . Bežná cena: 5,99 € Naša cena: 5,69 € (ušetríte: 5%) Študenti: 5,27 € (ušetríte: 12% ... Psychologie a sociologie ekonomického chování Zuzana Hubinková Publikace, kterou máte právě před sebou, představuje odlišný úhel pohledu na relativně známá témata ekonomie, za nimiž stojí řada podnětných psychologických, sociologických i filozofických otázek. Psychologie a sociologie ekonomického chování 0% 0 0 Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem. Předmět Sociologie je základní úvodní disciplínou pro studium sociologických aspektů ekonomiky a ekonomického chování. Těžištěm předmětu je výklad základních otázek a pojmů obecné sociologie a aplikovaných sociologií, které se vztahují k ekonomice zdravotnictví a ekonomickému chování. ... Psychologie a sociologie ... Psychologie a sociologie ekonomického chování ... Autoři se zaměřili nejen na ekonomické chování lidí, ale také na jejich prožívání v rámci mnoha ekonomicko-společenských změn. Knihu jistě ocení studenti i odborníci, kteří tak získají dokonalý přehled o řadě ekonomických témat z hlediska psychologie a sociologie. ... Sociální psychologie se řadí mezi základní psychologické disciplíny, pokouší se za pomoci vědeckých metod porozumět a zároveň vysvětlit, jak je myšlení, cítění a chování jedinců ovlivňováno skutečnou, představovanou ...

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Hubinková
DIMENZE
8,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychologie a sociologie ekonomického chování.pdf

POPIS

Publikace, kterou máte právě před sebou, představuje odlišný úhel pohledu na relativně známá témata ekonomie, za nimiž stojí řada podnětných psychologických, sociologických i filozofických otázek. Měla by být určitým vodítkem k zhodnocení společensko-ekonomické situace v širších souvislostech, ale i literaturou, která pomůže při uchopení interdisciplinárních témat. Autoři se zaměřili nejen na ekonomické chování lidí, ale také na jejich prožívání v rámci mnoha ekonomicko-společenských změn. Knihu jistě ocení studenti i odborníci, kteří tak získají dokonalý přehled o řadě ekonomických témat z hlediska psychologie a sociologie.

Chcete si přečíst knihu?Psychologie a sociologie ekonomického chování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Hubinková. Číst Psychologie a sociologie ekonomického chování Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY