Fialový notýsek

Fialový notýsek - Ilja Hurník | I15cajalco.com

...ní ze svých Notýsků, se jich na knihkupeckých pultech objevilo celkem devět: Zelený, Modrý, Růžový, Fialový, Infračervený ... Abecední seznamy jmenovaných titulů v anketě Kniha roku ... ... ... Sivý notýsek kniha od: Ilja Hurník. ... Modrý, Růžový, Fialový, Infračervený, T yrkysový a nyní Sivý), jejichž čtenářům nedal ani jednou příležitost zapochybovat o svém literárním mistrovství, neuvěřitelném ovládnutí kouzel a tajů prozaických miniatur. Ať již někdy inklinují více či méně k arabesce ... Tvarovaný notýsek A6 Frozen - Ledové království ... Notes zápisník F ... Fialový notýsek - Ilja Hurník | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Ať již někdy inklinují více či méně k arabesce ... Tvarovaný notýsek A6 Frozen - Ledové království ... Notes zápisník Frozen fialový. 129 Kč . View. Skákací míč hopsadlo Ledové království... 199 Kč . View. Desky s gumou složka na sešity A4 Frozen... 39 Kč . View. Tvarovaný notýsek A6 Avengers. 29 Kč . View. Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Zlatý notýsek. Cena s DPH 100,00 ... Zelený, Modrý, Růžový, Fialový, Infračervený, Tyrkysový, Sivý, Oranžový a Okrový. Vznikla tak sbírka téměř 400 short story, ať již někdy inklinujících více či méně k arabesce, apokryfu, sloupku, bajce, fejetonu, eseji či střídmě fabulované povídce, soustředěných na více ... Závěrečný svazek unikátního edičního projektu desetidílného cyklu Hurníkových Notýsků, připravený tentokrát z autorových dosud nepublikovaných prozaických miniatur, nalezených v jeho pozůstalosti (od roku 2005, kdy uveřejnil první ze svých Notýsků, se jich na knihkupeckých pultech objevilo celkem devět: Zelený, Modrý, Růžový, Fialový, Infračervený ... Fialový notýsek for guitar solo, 1985 Panamody for flute and piano or strings, 1986 Magikon for Oboe and Piano or Strings, 1987 Dignitas homini, string quartet, 1987 Elegy for guitar solo, 1988 Pocta Kryštofu Columbovi, Elegy for solo guitar, 1988 Léthé for solo flute, 1989 Messaggio, Concerto for Violin and Orchestra, 1989 2008 - Fialový notýsek. 2007 - Růžový notýsek. 2006 - Modrý notýsek. 2005 - Zelený notýsek. 2002 - Pondělníci. 2000 - Závěrečná zpráva. 1999 - Kterak psáti a řečniti. 1989 - Mokřice. 1988 - Tak hustě sněží čas. 1987 - Od housliček po buben. 1987 - Neveselé žalozpěvy. V našem e-shopu najdete i obaly na sešity. Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie....

INFORMACE

AUTOR
Ilja Hurník
DIMENZE
11,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Fialový notýsek.pdf

POPIS

Další ze série Hurníkových „notýsků“ (po Zeleném, Modrém a Růžovém jde již o čtvrtý), přinášející žeň z autorových nejnovějších fejetonů, esejů, apokryfů a střídmě fabulovaných povídek. Nestárnoucí Ilja Hurník si v nich se svým laskavým humorem bere na paškál věci, které nás lidi doprovázejí na naší životní pouti, jako jsou šaty, okna, loutky, šle, zvířata či jídlo, ale zamýšlí se i nad některými našimi vášněmi, jako jsou houbaření, smysl pro sbližování či pro omyl.

Chcete si přečíst knihu?Fialový notýsek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ilja Hurník. Číst Fialový notýsek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY