Jak na obezitu a její komplikace

Jak na obezitu a její komplikace - Štěpán Svačina, | I15cajalco.com

...otnicky nevzdělanému čtenáři, jak vzniká obezita a jaká hlavní rizika tuto diagnózu doprovází ... Kniha: Jak na obezitu a její komplikace | Knihy.ABZ.cz ... . V současné době taková ... Všechny informace o produktu Kniha Jak na obezitu a její komplikace, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak na obezitu a její komplikace. Jak na obezitu a její komplikace - eReading Kniha: Jak na obezitu a její komplikace (Štěpán Svačina a Alena Bretšnajdrová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Jak na obezitu a její komplikace ... E-kniha: Jak na obezitu a její komplikace | Knihy.ABZ.cz ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Jak na obezitu a její komplikace (e-kniha) Popularizační publikace, která vysvětluje běžnému zdravotnicky nevzdělanému čtenáři, jak vzniká obezita a jaká hlavní rizika tuto diagnózu doprovází. V současné době taková publikace na trhu není. Publikace podrobně pohovoří o riziku cukrovky, cévních onemocnění, nádorů ... Kupte e-knihu Jak na obezitu a její komplikace od Štěpán Svačina, Alena Bretšnajdrová na Martinus.cz. Přes 17 000 e-knih Čtenářské recenze Slevy na bestsellery 25 % Jak na obezitu a její komplikace 0% 0 0 Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem. Jak na obezitu a její komplikace je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Alena Bretšnajdrová,. Přečtěte si s námi knihu Jak na obezitu a její komplikace na prazskamuzea1918-2018.cz Jak na obezitu a její komplikace - Ebook written by Svačina Štěpán, Bretšnajdrová Alena. Read this book using Google Play Books app on your PC, android, iOS devices. Download for offline reading, highlight, bookmark or take notes while you read Jak na obezitu a její komplikace. Kniha: Jak na obezitu a její komplikace - Štěpán Svačina...

INFORMACE

AUTOR
Štěpán Svačina,
DIMENZE
12,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak na obezitu a její komplikace.pdf

POPIS

Popularizační publikace, která vysvětluje běžnému zdravotnicky nevzdělanému čtenáři, jak vzniká obezita a jaká hlavní rizika tuto diagnózu doprovází. V současné době taková publikace na trhu není. Publikace podrobně pohovoří o riziku cukrovky, cévních onemocnění, nádorů a dalších nemocí u pacientů s obezitou. Knížka podává podrobný návod na léčbu obezity fyzickou aktivitou a dietou, zároveň informuje o možnostech, které mají v léčbě obezity lékaři a psychologové- účinné léky, chirurgické výkony i psychologické postupy. Publikace komentuje i užívání doplňkové léčby a alternativní medicíny v léčbě obezity. Na závěr na výsledcích dokládá, že pro obézního je dnes reálné prodloužení života a snížení výskytu komplikací obezity.

Chcete si přečíst knihu?Jak na obezitu a její komplikace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Štěpán Svačina,. Číst Jak na obezitu a její komplikace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY