Něco z Fulghuma II / From Fulghum II

Něco z Fulghuma II / From Fulghum II - Robert Fulghum | I15cajalco.com

...ected Stories II Překlad: Fárová, Lenka a Hrubý, Jiří Popis: 1× kniha, brožovaná, 224 stran, česky, anglicky Rozměry: 11 × 17 cm Rok vydání: 2008 (1 ... Něco z Fulghuma II / From Fulghum II — Nakladatelství Argo ... . vydání) Jazyk: Recenze Něco z Fulghuma II / From Fulghum II - Robert Fulghum Argo Podrobnosti a specifikace a popis Něco z Fulghuma II / From Fulghum II - Robert Fulghum si přečtěte níže či přímo na webu e-shopu Kosmas.cz. Toto zboží si můžete pořídit již od 168 Kč. Něco z Fulghuma II / From Fulghum II Autor: Fulghum, Robert Nakladatel: Argo EAN: ISBN: 978-80-257-0732-6 Originál: Selected Stories II Překlad: Fárová, Le ... Něco z Fulghuma II / From Fulghum II - Robert Fulghum ... ... . Něco z Fulghuma II / From Fulghum II Autor: Fulghum, Robert Nakladatel: Argo EAN: ISBN: 978-80-257-0732-6 Originál: Selected Stories II Překlad: Fárová, Lenka a Hrubý, Jiří Popis: Elektronická kniha, 224 stran, bez zabezpečení DRM, 0,6 MB ePUB, 1,2 MB Mobi, 0,8 MB PDF, česky, anglicky Rok vydání: Něco z Fulghuma II/From Fulghum II. Robert Fulghum. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba )...

INFORMACE

AUTOR
Robert Fulghum
DIMENZE
9,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Něco z Fulghuma II / From Fulghum II.pdf

POPIS

První česko-anglické dvojjazyčné vydání z Roberta Fulghuma. Do knihy, která by měla sloužit jak Fulghumovým fanouškům, tak žákům angličtiny, byly vybrány eseje a příběhy z celého díla oblíbeného amerického spisovatele, jež u nás vychází od roku 1992 v překladu Jiřího Hrubého. Prvně si tak čtenáři budou moci vychutnat vypravěčský dar Roberta Fulghuma i v originále, a konečně posoudit, zda má pravdu, když při každé své návštěvě Prahy tvrdí, že jeho překladatel je lepší spisovatel než on. Bilingvní elektronická kniha s funkcí odskoku mezi češtinou a angličtinou. Tuto funkci ocení majitelé čtecích zařízení s dotykovým displejem a i pohyblivým kurzorem.

Chcete si přečíst knihu?Něco z Fulghuma II / From Fulghum II ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Fulghum. Číst Něco z Fulghuma II / From Fulghum II Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY