Děvčata z Rijádu

Děvčata z Rijádu - Rajaa Alsanea | I15cajalco.com

...t chatroomů. Děvčata z Rijádu. Rajaa Alsanea ... SANI, Raja Abd Allah : Děvčata z Rijádu ... . Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.7 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Mladá arabská autorka se před časem rozhodla podělit se s ostatními o své zkušenosti ze světa muslimských žen. Bez přikrašlování, ale také bez zbytečných nářků ... Děvčata z Rijádu Autor Rajaa Alsanea. Muslimové nejsou jen teroristé - nejdůvěrnější pohled do soukromí arabských žen. Mladá arabská autorka se před časem rozhod ... Soutěž o knihu Děvčata z Rijádu byla ukončena! ... . Mladá arabská autorka se před časem rozhodla podělit se s ostatními o své zkušenosti ze světa muslimských žen. O čem (ne)sní nepodbízivá děvčata z Rijádu Napsat čtivý a nepodbízivý příběh o ženách a pro ženy je už málem umění. A Saúdce Rajae Alsanee se to málem povedlo. Že není zrovna snadné vydat v Saudské Arábii knížku pro ženy, poodhalující roušku tajemství jejich života, o tom se Rajaa Alsanea přesvědčila, když se rozpoutal humbuk kolem jejího románového debutu Děvčata z Rijádu. „Jeden můj kamarád z Mekky volal a rozhořčeně mi sděloval, že imám na mě hází špínu.Odvětila jsem, že to je v pořádku, ať to nechá být." Kniha děvčata z Rijádu Je smutnou pravdou, že lidskou přirozeností je zevšeobecňování. A tak není divu, když se při představě Saúdské Arábie či islámu každému vybaví jen Usáma bin Ládin, smrtelné nebezpečí a únosy dětí. Děvčata z Rijádu - Alsanea Rajaa - Muslimové nejsou jen teroristé - nejdůvěrnější pohled do souk...

INFORMACE

AUTOR
Rajaa Alsanea
DIMENZE
6,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Děvčata z Rijádu.pdf

POPIS

Muslimové nejsou jen teroristé - nejdůvěrnější pohled do soukromí arabských žen. Mladá arabská autorka se před časem rozhodla podělit se s ostatními o své zkušenosti ze světa muslimských žen. Bez přikrašlování, ale také bez zbytečných nářků vypráví příběh čtyř přítelkyň, dívek z rijádské smetánky, které se zamilovávají, zasnubují, vdávají a rozvádějí, studují, pracují, trápí se i radují. A tak postupně nenásilně pronikneme do tajů uvažování místních mužů a rodinných klanů, zamyslíme se nad fungováním arabské a západní společnosti a začneme mít dojem, že těch nesmiřitelných rozdílů není zdaleka tolik, jak jsme se ještě nedávno domnívali. Na počátku ale vůbec nebyla kniha. Začalo to pravidelnými pátečními e-maily, které mladé autorce v její domovině vynesly chválu, ale i vyhrožování smrtí!

Chcete si přečíst knihu?Děvčata z Rijádu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rajaa Alsanea. Číst Děvčata z Rijádu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY