Útesy sebevrahů

Útesy sebevrahů - Jaroslava Černá | I15cajalco.com

... - Nastarýkolena - Luboš Odháněl YouTube Luboš Odháněl - Zajatec hříchu - Duration: 5:09 ... W.I.X - Útesy sebevrahů - text - KaraokeTexty.cz ... . Petrsenior 20,671 views zakázanÝovoce feat. Zoči Voči - NikdY nezapomenem / Nikdy nezabudneme (oficiální videoklip 2014) - Duration: 3:35. zakázanÝ ovoce 1,222,441 views Útesy sebevrahů - Nastarýkolena - Luboš Odháněl - Duration: 4:16. Buxisek 22,780 views. 4:16. The Dead South - In Hell I'll Be In Good Company [Official Music Video] - Duration: 4:10. Hlavní hrdinka esoterického románu Útesy sebevrahů je běžnou ženou z dobře situované ... Útes smrti / The Reef (2010) | ČSFD.cz ... . Hlavní hrdinka esoterického románu Útesy sebevrahů je běžnou ženou z dobře situované rodiny s milujícím manželem a dvěma dospívajícími dětmi. Zdálo by se, že její osud se může odvíjet klidně a spokojeně i přes časté unavně se opakující problémy s manželovou tetou, stejně jako přes občasné zdravotní ... Útesy sebevrahů Autor: Černá, Jaroslava Nakladatel: Beletris EAN: 9788090352575 ISBN: 978-80-903525-7-5 Popis: 1× kniha, vázan...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslava Černá
DIMENZE
3,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Útesy sebevrahů.pdf

POPIS

Hlavní hrdinka esoterického románu Útesy sebevrahů je běžnou ženou z dobře situované rodiny s milujícím manželem a dvěma dospívajícími dětmi. Zdálo by se, že její osud se může odvíjet klidně a spokojeně i přes časté unavně se opakující problémy s manželovou tetou, stejně jako přes občasné zdravotní potíže a a zvláštní transcendentální vize, jež se jí v poslední době zjevují ve snech.Ale vytoužený zájezd do Egypta, zrušený za neobyčejných okolností, se ukáže být dramatickým momentem, v němž mohlo jít o život - a ve svém důsledku ji pak zavádí do Londýna, kde dojde k podstatnému setkání. Bývalý egyptolog českého původu, zabývající se v posledních letech psychoanalýzou a regresní terapií, společně s ní začne odhalovat nejen podstatu jejích zdravotních potíží, ale i souvislost jejích vizí s prastarou historií z doby dávné egyptské královny Nitokris a její společnice Tanji, velekněžky bohyně Isis.Autorka vypráví o běžných radostech i strastech současné ženy, ale zároveň vyjadřuje i svou víru v to, že i v nejvšednějších osudech je skrytý velký příběh a že skrze jeho poznání a pochopení je možno dojít k pocitu š'tastného naplnění svého života.

Chcete si přečíst knihu?Útesy sebevrahů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslava Černá. Číst Útesy sebevrahů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY